Hej Kotku!
 
Jeśli podobają się Tobie moje zdjęcia, powinieneś wiedzieć, że nie oddają one całego Mojego uroku.
 
Jestem realna, naturalna i bardzo zmysłowa. Słodka buzia, niebieskie oczy i soczysto-różowe usta są doskonałym dopełnieniem mojego seksownego ciała.
 
Lubię dbać o siebie, by wyglądać pięknie, oraz zaskakiwać oryginalnym stylem. Starannie dobieram bieliznę, ubrania, dodatki, by za każdym razem prezentować się inaczej. Doskonale czuję się w seksownym kostiumie, wieczorowej sukni, jak i wkładając sportowy t-shirt i dżinsy. Indywidualny, pełen kontrastów wizerunek świetnie oddaje cechy mojej osobowości.
 
Jestem studentką o otwartym usposobieniu i szerokich zainteresowaniach. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc, smaków, a przede wszystkim zawieranie nowych znajomości. Chociaż niezwykle cenię sobie dyskrecję i tego samego oczekuję, chętnie opowiadam o sobie. Jestem także doskonałym słuchaczem. Nie ma dla mnie tematów tabu, a rozmowa z kulturalnym, inteligentnym mężczyzną jest dla mnie zawsze ciekawym doświadczeniem. Słowa takie jak nuda czy rutyna są mi zupełnie obce.
 
Specjalizuje się w masażu tantrycznym oraz erotycznym, nagim ciałem, przy użyciu aromatycznych olejów zakończonym happy endem... Sex klasyczny tylko w zabezpieczeniu! Zapewniam dyskrecję. Nasze spotkania będą miały charakter całkowicie prywatny. Spotykam sie w hotelach lub w moim luksusowym i prywatnym apartamencie. :) Jeśli chcesz przeżyć cudowne chwile, cenisz luksus, prywatność i piękno, to zadzwoń i umów się ze mną na nastrojową randkę. :)
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates