Ostatnio, chcąc wynagrodzić mi trud bycia kobietą z prawdziwego zdarzenia, mój partner sprezentował mi rzecz luksusową. Pięknie zapakowany prezent sprawił, że poczułam się jak wschodnia kurtyzana. Wszak podarunkiem okazały się… kulki gejszy. Produkt okazał się wstępem do przygody zakończonej nieziemskim orgazmem. Ale po kolei.
Był poranek, wstałam z łóżka, odbyłam poranną toaletę i przygotowałam swojemu ukochanemu kawę. Chwilę rozmawialiśmy, racząc się ciepłą kofeiną. Dzień jak co dzień. Nic nie zapowiadało „tąpnięcia”, tymczasem wydarzenia przybrały nieoczekiwany obrót.
Gdy zanosiłam do kuchni puste kubki po kawie, usłyszałam za sobą doniosły głos: „Rozbierz się kitku do naga, chcę cię zobaczyć w pełnej krasie”. Było to polecenie, które mnie zelektryzowało, słowa, które do mnie dotarły, przyprawiły mnie o gęsią skórkę. Polecenie jednak wykonałam bez sprzeciwu, ponieważ mam suczą naturę.
Stałam naga przed kochankiem, który pożerał mnie zachłannymi spojrzeniami. Lustrował moje ciało z pietyzmem, a czym dłużej to trwało, jego męskość robiła się coraz większa…
Trzymając naprężonego kutasa w dłoni, kazał mi otworzyć dolną szufladę, wyjąć z niej czarne pudełeczko i zajrzeć do środka. Gdy zorientowałam się, że są to kulki gejszy, poczułam jak między nogami staję się wilgotna. Cóż to była za podniecająca sytuacja – z jednej strony kochanek z naprężonym kutasem czekający na łóżku; z drugiej strony – kulki gejszy, które zapewne miały być użyte lada moment.
Moje domysły okazały się słuszne. Nie minęła minuta, a kulki znalazły się na swoim miejscu. To jednak był dopiero początek. Mój ukochany zapiął na mojej szyi skórzaną obrożę, kazał mi paść na czworaka i rozpoczęliśmy wspólny spacer po sypialni…
On – mój Pan. Ja – jego Suka. I one – kulki gejszy, słodko wypełniające moje wilgotne wnętrze. Każdy mój ruch uruchamiał rozkosz, która – niczym bomba – tykała w ciasnej dziurce.
Czas nie był w tym momencie moim sojusznikiem. Po paru chwilach eksplodowałam. Ku radości kochanka, który również dał upust swojemu podnieceniu…
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates