NIGHT CLUBS

Gdzie otworzyć Night Club?

Gdzie otworzyć Night Club?
 
Jaka lokalizacja jest najlepsza jeśli chodzi o Night Club? Ktoś powie - ścisłe centrum. I tak, i nie. Ścisłe centrum to wysoki koszt najmu i dość duża transparentność działalności. Rezultat? Płacimy duże miesięczne opłaty, za to koszty reklamy lekko spadają - zważywszy na często uczęszczane miejsce. Niestety, na reklamę i tak musimy łożyć spore sumy pieniędzy. Do tego dochodzi wystawienie się na widok ogółu. Nie każdemu to odpowiada, wszak możemy spodziewać się nieproszonych gości. I rzecz równie istotna - ścisłe centrum to lokalizacja, która nie każdemu może odpowiadać w kwestii dojazdu.
 
Weźmy przykład Warszawy - ktoś, kto mieszka w Rembertowie, będzie miał większe problemy z dojazdem niż mieszkaniec Woli. Wniosek z tego taki, że powinno się zrobić rozeznanie wśród klientów, ewentualnie potencjalnych klientów - skąd w większości będą przybywać. Jak tego dokonać? Zrobić research we własnym zakresie lub wynająć kompetentną osobę, tudzież firmę. Cena takiej usługi waha się między 2 tys. zł a 5 tys. zł / w zależności od renomy i doświadczenia /, niemniej warto. Wszak jednorazowe wydanie nawet 5 tys. złotych w chwili "dobrego" rozpoczęcia funkcjonowania Night Clubu szybko się zwróci.
 
Jeśli już jednym lokalem zarządzamy, wiedza na temat miejsca zamieszkania naszych klientów pozwoli nam założyć kolejny lokal w korzystnym miejscu. Gdy zaś dopiero zamierzamy otworzyć Night Club a research przeprowadziliśmy infiltrując sieć, wówczas mamy ułatwiony start. Omawiane kwestie są kwestiami błahymi, niemniej brzemię ich skutków może niezwykle utrudnić prowadzenie interesu. Co bowiem z tego, że lokal znajduje się w podwarszawskiej Wesołej skoro większość amatorów tańca na rurze pochodzi z dalekiej Woli?
 

Zmysłowy taniec erotyczny

Zmysłowy taniec erotyczny
 
***
 
Tancerka klubowa dzięki swojej urodzie i umiejętnościom tanecznym będzie niewątpliwą atrakcją i ozdobą każdej imprezy.
 
Seksowne policjantki, gorące pielęgniarki, króliczki Playboya, słodkie uczennice… możliwości jest wiele.
 
Taniec klubowy to specyficzna forma sztuki, tudzież performensu.
 
Gdzieś w pół drogi między tańcem erotycznym a zwyczajną sztuką taneczną leży umiejętność wykonania figur, które nie pojawiają się w „grzecznych” układach tanecznych, ale też nie do końca pasują do tańca erotycznego.
 
Umiejętność pokazania pięknego ciała bez zbędnej wulgarności, ale i bez nadmiernego konserwatyzmu jest rzadka.
 
***
 
Zmysłowy taniec erotyczny
 

Klub Euphoria na sprzedaż!

Klub Euphoria na sprzedaż!
 
Są pierwsze ofiary Corona-Wirusa w polskiej branży klubowej. Najsłabsi i najmniej rentowni muszą ustąpić przed obecnymi realiami. Niewątpliwą sensacją ostatnich dni jest to, że podwarszawski klub dla swingersów Euphoria jest na sprzedaż!
 
Posesja, na którą się składają 3 budynki o powierzchni 1100 metrów kwadratowych, oraz działka licząca 1800 metrów kwadratowych, czekają na nowego właściciela w Markach pod Warszawą. Cena wywoławcza to 2 690 000 złotych.
 
Budynek główny jest wyremontowany i liczy około 450 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdziemy jacuzzi, saunę, szatnię, bar, łóżko wodne, sale telewizyjne oraz łazienki. Obok znajduje się duży ogród, gdzie są m.in. wystawiany basen, strefa piana party, namiot imprezowy. Kolejny budynek liczy 560 metrów kwadratowych i jest do wyremontowania. Na posesji znajduje się także budynek garażowy z poddaszem o łącznej powierzchni 140 metrów kwadratowych.
 
Oglądać można codziennie, sprzedaż bezpośrednia, cena do negocjacji. Posesja na sprzedaż wraz z najemcą, tak więc jeśli ktoś chciałby partycypować w zyskach z działalności klubu, nic bardziej prostszego. Pytanie tylko o opłacalność takiej inwestycji, zwłaszcza w obecnych realiach.
 

Continental - nowy wymiar rozrywki

Continental - nowy wymiar rozrywki
 
Przeznaczeniem klubu jest stworzenie klimatu jakiego jeszcze nie było! Naszym atutem jest niewątpliwie szeroka oferta, nieograniczone możliwości dostosowania się do potrzeb klienta oraz pełna dyskrecja. To idealna opcja zarówno dla osób, które pragną intymnej atmosfery i dyskrecji, jak i dla poszukujących niestandardowej rozrywki z odrobiną pikanterii.
 
Oferta dla niego
 
Masz ochotę na upojną noc pełną wrażeń lub poszukujesz odrobiny intymności?
 
Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla każdego mężczyzny, który łaknie odrobiny odprężenia w nieskrępowanym towarzystwie pięknych kobiet... Podaruj sobie odrobinę luxusu w erotycznym wydaniu, oddaj się całkowicie chwili... Pozwol żeby nasze masażystki zawładnęły twoim cialem... A może skusisz się na pobudzający zmysły taniec, erotyczne show... lub zabawę w jacuzzi... z możliwością skorzystania z naszego drink baru?
 
Oferta dla niej
 
W naszej ofercie znajdują się również atrakcje dla pań!
 
Nasz tancerz wykona dla was zmysłowe show, które jest dopracowane do perfekcji i sprawi, że ten wyjątkowy wieczór pozostanie na długo w pamięci panny młodej i jej koleżanek. Cały pokaz jest wykonany bardzo zmysłowo, a panna młoda jest traktowana jak księżniczka. Spełnimy każdą zachciankę i sprawimy, że atmosfera będzie naprawdę gorąca! Dla każdej z pań szampan na rozluźnienie... Pozwól żeby bombelki uderzyły ci do głowy i daj się ponieść chwili...
 
Cenisz sobie styl i klasę? Zapraszamy do klubu!
 

Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates