NIGHT CLUBS

Gogo Club Sweet Dream

Gogo Club Sweet Dream – spełnij swoje najskrytsze sny!
 
Chcesz doznać chwili uniesienia i znaleźć się w prawdziwym świecie rozkoszy? Nasz night club to zagwarantuje! Piękne tancerki pobudzą Twoje zmysły i sprawią, że nie będziesz chciał o nich zapomnieć. Mamy najlepszy klub nocny we Wrocławiu, w którym Twój komfort, dyskrecja i satysfakcja są dla nas najważniejsze. Nasz gogo club to miejsce, gdzie gorące dziewczyny, o nieskazitelnych kształtach sprawią, że poczujesz się w pełni zrelaksowany. Tutaj zapomnisz o wszystkich problemach dnia codziennego. Oddaj się chwili ekstazy i beztroski.
 
Nasz club nocny gwarantuje świetną zabawę w nietuzinkowym towarzystwie. Czekamy na Ciebie i Twoich przyjaciół. Spędź wieczór wśród pięknych dziewczyn, które czekają tylko na to, aby odprężyć Twoje ciało i umysł.
 
Rozkoszuj się zabawą w towarzystwie pięknych tancerek
 
Night club Sweet Dream jest kameralny, co sprawia, że poczujesz się tutaj komfortowo. Nasz klub gogo posiada główną salę z wygodnymi sofami i parkietem do tańczenia dla dziewczyn. Obok niego znajduje się bogato wyposażony bar, gdzie można skosztować dobrych trunków. Nasz club posiada także kilka mniejszych sal, które można wynająć wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jest również możliwość zamówienia prywatnego tańca. Dziewczyny z chęcią przeniosą Cię do świata przyjemnych doznać.
 
Night club Sweet Dream to pewność wyjątkowej, dobrej zabawy przez całą noc. Nie mamy sobie równych. Sweet Dream zaprasza w swoje progi. Przyjdź i znajdź się w świecie rozkoszy, w którym wszystko jest możliwe.
 

Night Club Alibi, lider wśród klubów nocnych na Podbeskidziu

Night Club Alibi, lider wśród klubów nocnych na Podbeskidziu
 
Night Club Alibi powstał w centrum Bielska-Białej w 1996 roku, będąc pierwszym tego typu lokalem w mieście. Jego projekt inspirowany jest renomowanymi, amerykańskimi klubami nocnymi, gdzie główny nacisk kładzie się na wysoki standard wykończenia oraz umiejętne łączenie stylów architektonicznych. Od początku działalności klub cieszył się dużą popularnością, zyskując coraz szersze uznanie wśród Klientów z całego Podbeskidzia, a nawet z Europy.
 
Zmysłowa rozrywka przez cały rok
 
Night Club Alibi oferuje bogaty wachlarz usług rozrywkowo-erotycznych. Organizujemy imprezy tematyczne, nawiązujące do charakteru klubu, w których czynny udział bierze cały zespół Alibi, dbając o odpowiedni wystrój i stylizacje. Dzięki temu codzienne imprezy stają się widowiskowymi, ekscytującymi wydarzeniami.
 
Bardzo często goszczą u nas grupy tancerzy i tancerek GO-GO. W ten sposób zapewniamy Gościom nie tylko doskonałą zabawę, ale również możliwość spędzenia czasu w towarzystwie pięknych kobiet, które wykonują profesjonalny taniec na rurze.
 
W Night Clubie Alibi urządzamy również pełne atrakcji wieczory kawalerskie, spotkania firmowe oraz inne imprezy – w zależności od życzeń i potrzeb Klientów. Profesjonalizm i szeroki zakres usług uczyniły z nas niekwestionowanego lidera wśród klubów nocnych na Podbeskidziu. 
 
Chcesz odwiedzić najstarszy klub nocny w regionie i zyskać ulubione miejsce rozrywki? Czekamy na Ciebie codziennie z mocą erotycznych przeżyć i atrakcji!
 

Kluby nocne pod okiem Kontroli Skarbowej

Kluby nocne pod okiem Kontroli Skarbowej
 
Olsztyńska Kontrola Skarbowa działając pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olsztynie ujawniła nieprawidłowości polegające na niewykazywaniu przychodów w deklaracjach podatkowych w podatku od towarów i usług, których dopuścił się podatnik prowadzący jeden z olsztyńskich klubów nocnych.
 
Przeszukano pomieszczenia w klubie oraz w miejscu zamieszkania jego właściciela. Dla celów dowodowych zabezpieczono szereg dokumentów, w tym faktury oraz rejestry sprzedaży i zakupów. W trakcie wykonywanych czynności ujawniono środki odurzające, które zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Zatrzymano jedną osobę, której przedstawiono zarzuty, m.in.: oszustwa podatkowego oraz posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.
 

Warszawski Nightlife Night Club - od 15 lat w służbie rozkoszy...

Nightlife Night Club - od 15 lat w służbie rozkoszy...
 
Nightlife Night Club znajduje się na warszawskiej Ochocie, blisko Portu Lotniczego im. Chopina, przy ulicy Radarowej 62b.
 
Nasz klub nocny jest idealnym miejscem zarówno na dyskretny wieczór w gronie pięknych pań, jak również szalony wieczór kawalerski, lub niepowtarzalną imprezę firmową.
 
Przyjdź obejrzeć przy drinku taniec erotyczny na rurze, lub zrelaksuj się w towarzystwie ślicznej hostessy.
 
Nasze dziewczyny czekają na ciebie i są do twojej dyspozycji. Zatańczą dla ciebie taniec gogo na rurce, możesz zaprosić je na drinka, lub spotkać się z nimi na mieście.
 
<> Dyskrecja naszych klientów jest dla nas największym priorytetem.
 
<> Zapewniamy najlepsze przeżycia i 100% satysfakcji. Tego nie da się opisać, trzeba to przeżyć…
 
<> Mamy dla ciebie bogaty wybór najpiękniejszych tancerek o różnym typie urody, dzięki czemu trafiamy w każde gusta.
 
<> Od 15 lat dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego wiemy jak zadbać o ciebie.
 

Night Club Hustler, prestiżowy gentlemen’s club

Klub Hustler to prestiżowy gentlemen’s club zlokalizowany w samym centrum Warszawy.
 
Klub wita swoich gości codziennie od godziny 21 do 5 rano.
 
Pierwszy i jak na razie jedyny klub Hustler w Europie zaprasza do spędzenia czasu w ekskluzywnym wnętrzu oraz w towarzystwie najpiękniejszych tancerek. Klub Hustler oferuje duży wybór alkoholi. Jest to wspaniałe miejsce zarówno do spotkania biznesowego, jak i prywatnego. Odwiedź klub Hustler zawsze, kiedy masz ochotę na wspaniałą rozrywkę w towarzystwie najpiękniejszych tancerek z całego świata...
 
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANA PRACĄ W WARSZAWSKIM KLUBIE HUSTLER, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
 
Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Aby zostać tancerką w klubie Hustler musisz mieć przynajmniej 18 lat, posiadać paszport Unii Europejskiej lub pozowolenie na legalną pracę w Polsce. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego, umiejętność nawiązywania kontaktu z gośćmi oraz ciekawa osobowość.
 
Klub Hustler prowadzi stałą rekrutację. Spotkania w sprawie pracy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem: +48 22 826 56 05 lub mailowo na adres: info@hustlerclub.pl
 

Swingers Club Prive źle oceniany przez obcokrajowców

Swingers Club Prive źle oceniany przez obcokrajowców
 
This is the worst swinger club ever experienced in my life: please, stay far!
Its managers are Michal and Alexandra, Michal invited me on friday 29th March but he wasn't there where I found only Alexandra and her collaborators. Alexandra didn't speak english and one of her collaborators translating for. I arrived around 10PM, one hour later then opening time and there were no other guests: only me! Alexandra said it was early and .. "no worries because other guests surely ware coming ...", she convinced me so I paid 100 PLN and entered. After two hours, at midnight, nobody had come and Alexandra told me "if no one has arrived at midnight, no one will come!", so I asked for a refund and Alexandra told me .. "the regulation does not guarantee a certain number of presences!".
 
To najgorszy klub swingerski, jaki kiedykolwiek odwiedziłem, proszę, trzymajcie się od niego z daleka! Jego menedżerami są: Michał i Aleksandra, Michał zaprosił mnie w piątek 29 marca, ale nie było go tam, znalazłem tylko Aleksandrę i jej współpracowników. Aleksandra nie mówiła po angielsku, jeden z jej współpracowników tłumaczył. Przyjechałem około 22.00, godzinę po otwarciu nie było innych gości: tylko ja! Aleksandra powiedziała, że ​​jest za wcześnie i… „nie martw się, bo inni goście na pewno przyjdą…”. Przekonała mnie, więc zapłaciłem 100 zł i wszedłem. Po dwóch godzinach, o północy, nikt nie przyszedł, a Aleksandra powiedziała mi: „jeśli nikt nie przyjechał do północy, nikt już nie przyjdzie!”. Poprosiłem więc o zwrot pieniędzy a Aleksandra powiedziała mi… „wejście do klubu nie jest równoznaczne z tym, że frekwencja dopisze”.
 
Huffam Dickens
 

Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates