NIGHT CLUBS

Polemika z General Manager klubu New Orleans, Panią Katarzyną Filip

Dostaliśmy opinię Pani Katarzyny Filip w sprawie naszego komentarza na Google + dotyczącego klubu New Orleans.
 
"Witam, 
 
czy to Pani jest autorem negatywnej opinii jaka została umieszczona 2 dni temu na Google +? 
Zdaje sobie Pani sprawę z tego, że żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości? 
Nasz klub nie ma nigdy reklamacji związanych z płatnością kartą, co oznacza, że nigdy nie oszukujemy, nie naciągamy gości. 
Negatywne opinie muszą się pojawiać, na tym bowiem polega wolna konkurencja, dlaczego jednak Państwo zadaliście sobie tyle trudu aby akurat o naszym klubie opinię umieścić? 
Proponuję zajrzeć do wszystkich konkurencyjnych lokali oraz opinii na ich temat, które głównie mówią o odurzaniu gości i okradaniu ich, a następnie pisać i uświadamiać gości. 
Z góry dziękuję za powtórne przemyślenie tego tematu.
 
Pozdrawiam
KATARZYNA FILIP
General Manager
New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant"
 
Zgodnie z sugestią Pani Katarzyny Filip powtórnie przemyśleliśmy temat i oto nasza odpowiedź do poszczególnych tez, które postawiła w swojej odpowiedzi do nas Pani General Manager.
 
1. "Żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości"
 
Być może tak jest, jednak poniższe opinie świadczą o tym, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Nasza niska opinia wystawiona klubowi New Orleans opiera się na opiniach ludzi, które cytujemy poniżej. To klienci niezadowoleni, zniesmaczeni, zwracający uwagę na istotne rzeczy i zjawiska, które nie powinny być pomijane lub lekceważone przez władze klubu tylko niwelowane. Szanowna Pani Katarzyno Filip, nas nie interesuje to, że 80 proc. klientów jest zadowolonych, naszym zadaniem jest to, aby do tych 80 proc. dołączyło 20 proc. niezadowolonych klientów. Tymczasem, jak można zobaczyć poniżej, tak nie jest.
 
"Klub bardzo fajny, drinki cenowo jak w zwykłym klubie, kobiety piękne. Poszedłem tam w poniedziałkowy wieczór z kolegą tylko na drinka, co okazało się niemile widziane. Przez cały okres przebywania w klubie (ok 2h) podeszło do nas 6 tancerek. 4 z nich były bardzo miłe, jednakże pozostałe dwie, niestety najładniejsze, były tak opryskliwe, chamskie, przemądrzałe i prześmiewcze, że poczuliśmy się tam jako niechciani goście, bo tylko piliśmy i nie chcieliśmy tańca...".
 
Gorzkie słowa Pana Mariusza Wojewodzkiego nie wymagają zbytniego komentarza, niemniej dodajmy, że "klub dla prawdziwych dżentelmenów" nie powinien wymuszać na swoich gościach jakichkolwiek zachowań, wszak dżentelmen wie, jak się ma zachować, no chyba, że to nie dżentelmen a klub, do którego się wybrał, to zwykła knajpa ze striptizem. Nie podejrzewamy jednak, że New Orleans obrał trajektorię Ikara.
 
Co ciekawe, niezadowolone są także pracownice klubu.
 
"Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy, z trudem zarobisz 1000 PLN miesięcznie". "Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niż praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje się dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy".
 
Od klubu odwracają się także klienci zagraniczni. Oto co niektórzy z nich mówią na temat Night Clubu New Orleans:
 
<> The girls are nice looking but they are not good dancers and this place is super expensive and offers only lap dance which cost 50€ for 4 minutes.... sucks....
 
<> It was a great night and I think what is most important the Bachelor had a lot of fun. Especially the stage show was great thank you girls for that. Nerveless the 2 stars have to be explained as it was probably a big misunderstanding.
While I had a dance the girl had to go back on stage as it was her turn to dance... so I was interrupted and the dance hasn’t finished. After this show the dance continued (what I thought) but some how I was asked to pay again to finish the dance?! I asked for the manager „Jakub“ and the dancer explained the situation to him, but he told the same. I took my guys and we left the club immediately they tried to offer me this dance for free realizing that we are leaving but my mood was f... already and the night was done for me. Bad ending of a great beginning.
I had a chat whit Jakub again before leaving he said he misunderstood the situation but it was how I said done for me. 
Without that situation I would totally give 5 Stars as all before was great and maybe give this club another try at the next bachelorsparty.
 
<> The doormen was very polite and so was the bartender but the rest was not good, very procy even for polen! ten girls sitting around a table and only one came and talk to me and she was really pushy and nagging directly about private dancing, the girls who was dancing at the scene was so boring it looked like they was forced.
 
<> Hmmm... les filles sont jolies, le cadre est bien mais il manque quelques choses pour Que ca en vaille le détour. Bien mais pas transcendant, ça manque de professionnalisme.
 
Teraz wiemy już więcej dlaczego Gentlemen's Club New Orleans traci na prestiżu. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, że sytuacja się polepszy, bo klientów niezadowolonych przybywa, także z Polski: "Wieczór, mimo że udany, psuł widok smętnych, znudzonych i przysypiających dziewczyn na sofach. Ja rozumiem, że późno, ale nie wszyscy nadają się do nocnej pracy. Na scenie też szału nie było, mało która zachęciła do siebie pokazem na scenie. Mogę się domyślać, że to mimo wszystko ciężki kawałek chleba wywijać się dla bandy gapiów - no ale taka praca. Nie robisz tego dla przyjemności ani za darmo. Maks dwie przykuły moją uwagę swoim show na rurze na scenie".

Hustler Gentlemen's Club, podejrzane drinki, personel do wymiany

Hustler Gentlemen's Club
 
<> Wnętrze świetnie urządzone i na tym kończą się dobre wiadomości. Wszedłem tam i na początku bawiłem się świetnie, aż do momentu kiedy zamówiłem cole z lodem BEZ ALKOHOLU. Coś było do niej dolane, bo mnie od razu wystrzeliło, nagle wgniotło mnie w fotel, nogi zaczęły mi się trząść. Jak tylko zdałem sobie z tego sprawę, od razu wyszedłem póki jeszcze byłem w stanie. UWAŻAJCIE NA TO MIEJSCE!!!!! NIE POLECAM!!!!!
 
<> Nie polecam. Dziewczyny to totalne naciągary. Kelnerki nie potrafią unieść tacy nie tłuc przy tym szklanek a barmani siedzą w telefonie zamiast robić drinki. Są wredni dla tancerek, po prostu zero szacunku. Wnętrze ok, ale personel do wymiany.
 

Night Club Coyote nie cieszy się dobrą opinią

Night Club Coyote nie cieszy się dobrą opinią
 
<> Masakra! Te pozytywne opinie to chyba piszą te 'piękności' w ramach walki z nudą.
 
<> Nie ma wyboru, jedna dziewczyna tylko. To jakaś kpina. Lepiej iść do Play House, tam jest całe mnóstwo ładnych dziewczyn.
 
<> Byłem! Ukradli pieniądze z karty i z portfela, idę na policję!
 
<> Omijać to miejsce szerokim łukiem! Na wejściu stoi pani, chyba właścicielka, co wmawia wszystkim, że to zwykly klub i kasuje 50 zl za wejście. Tancerki gogo są tak nachalne, że jak od razu nie postawisz im drinka, to możesz spadać. Z wielkim fochem siedzą w swetrach i mają gdzieś, że to klub ze striptizem. Siedziałem tam 2h a tylko raz widzialem jak tańczą na rurze. Jakiś gościu zrobil im awanturę, chyba o 3 tysiace za jakieś szampany, których podobno nie pił a barman mu na to, że to nie jego problem. Mnie i kumpla też próbowali okraść. Popatrzylem po komentarzach i widzę, że pozytywne wystawiają ich pracownicy, hehehehhehe. Z pozytwnych rzeczy to żal mi kelnerki w czarnych włosach, bardzo miła, aż szkoda kobiety na takie miejsce...
 

Night Club New Orleans - negatywna opinia Ladacznicy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy kolejne złe informacje o funkcjonowaniu klubu nocnego New Orleans. Jako medium branżowe zawodowo zajmujące się klubami w Polsce jesteśmy rozczarowani takim obrotem sytuacji.
 
Warszawski Night Club New Orleans reklamuje się jako "Najlepszy w Polsce Night Club, klub dla prawdziwych dżentelmenów, wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi tancerkami, 100 procent zadowolenia". Niestety, to w znacznej mierze hasła i czcze życzenia. A szkoda, pamiętamy czasy, że klub miał opinie oscylujące wokół wskaźnika 5,0. Niestety, dziś to zaledwie 4,1, czyli tyle samo co warszawski Night Club Sofia, tyle tylko, że klub Sofia ma na swoim koncie więcej opinii.
 
Co leży u podstaw takiego spadku popularności klubu New Orleans? Aby zrozumieć całą sytuację i odpowiedzieć na to pytanie, przeczytajmy pewną opinię: "Klub bardzo fajny, drinki cenowo jak w zwykłym klubie, kobiety piękne. Poszedłem tam w poniedziałkowy wieczór z kolegą tylko na drinka, co okazało się niemile widziane. Przez cały okres przebywania w klubie (ok 2h) podeszło do nas 6 tancerek. 4 z nich były bardzo miłe, jednakże pozostałe dwie, niestety najładniejsze, były tak opryskliwe, chamskie, przemądrzałe i prześmiewcze, że poczuliśmy się tam jako niechciani goście, bo tylko piliśmy i nie chcieliśmy tańca...".
 
Gorzkie słowa Pana Mariusza Wojewodzkiego nie wymagają zbytniego komentarza, niemniej dodajmy, że "klub dla prawdziwych dżentelmenów" nie powinien wymuszać na swoich gościach jakichkolwiek zachowań, wszak dżentelmen wie, jak się ma zachować, no chyba, że to nie dżentelmen a klub, do którego się wybrał, to zwykła knajpa ze striptizem. Nie podejrzewamy jednak, że New Orleans obrał trajektorię Ikara.
 
Na pochwałę zasługuję szybka reakcja klubu w postaci komentarza: "Panie Mariuszu, dziękujemy za opinię. Bardzo przepraszam za zachowanie tych dwóch tancerek, o których Pan pisze. Niestety, nie mam wpływu na zachowanie każdego z naszych pracowników do końca... Zadowolenie naszych gości jest najważniejsze. Proszę o kontakt mailowy, a chętnie zaproponuję Panu coś w ramach rekompensaty za negatywne odczucia". Reakcja Pani Katarzyny Filip jak najbardziej na miejscu, nie na miejscu jednak twierdzenie, że nie ma się wpływu na zachowanie pracowników...!?! To od czego jest kadra menadżerska?!?
 
Z odpowiedzi do gościa, w swej istocie prawidłowej, dowiadujemy się, że jedna z osób pełniących funkcję menadżera informuje gościa klubu, że klub ma menadżerkę, która nie ma wpływu na zachowanie pracowników?!? Co ciekawe, w tym miejscu pojawia się tajemniczy wyraz "do końca". Co to dokładnie oznacza, trudno powiedzieć, niemniej wyobraźmy sobie taką oto sytuację. Otóż do banku przychodzi klient i dowiaduje się, że z jego konta znika 100 tys. złotych. Oburzony idzie na skargę do kierownika placówki i słyszy: "Niestety, nie mam wpływu na zachowanie każdego z naszych pracowników do końca. Ale jakiś tam wpływ mam, dlatego ukradli Panu nie 150 tys. złotych ale tylko 100 tys. Nie musi Pan za nic dziękować". Kuriozum.
 
Niestety, ostatnimi czasy klub New Orleans boryka się z różnymi dziwnymi sytuacjami. A to dowiadujemy się, że "klub nie wypłaca dziewczynom pieniędzy, zmusza je do samodzielnego opłacania składek ZUS, pomimo tego, że w ramach umowy o pracę leży to w kwestii pracodawcy", a to dowiadujemy się, że "szefostwo dopuszcza się dodatkowo licznych nadużyć w stosunku do pracowników".

80's 90's Sex Party

Jeśli jesteście fanami gorących imprez, przepełnionych bliskością, namiętnością i wyuzdaniem, nasza strona jest idealnym miejscem. U nas dowiecie się, gdzie są najbardziej zmysłowe party, jaka tematyka imprez jest teraz na topie, który klub przewodzi w liczbie najlepszych imprez erotycznych...
 
Jesteśmy dla was i specjalnie dla was najlepiej na rynku prezentujemy szerokie portfolio imprezowo-erotycznych eventów. Czytając nas, macie pewność, że traficie w miejsce szczególne, pełne erotyzmu, pozytywnych emocji, wyśmienitych drinków i pięknych kobiet...
 
Nic na rynku erotycznym nie dzieje się bez naszej wiedzy, jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest wyśmienita zabawa, co więcej, informujemy także o ciekawych miejscach, które są daleko poza granicami Polski. Zaufało nam wiele klubów, zaufaj nam i ty. Tak więc, miłej zabawy!
 
Zapiski Ladacznicy Team
 
 
Die Webseite Zapiski Ladacznicy präsentiert Ihnen die besten erotischen Veranstaltungen in Europa und der ganzen Welt. Alle interessanten Initiativen wecken unser Interesse und werden von uns einem breiten Publikum vorgestellt.
 
Wie Sie auf unserer Website sehen können, sind wir überall dort, wo etwas Interessantes passiert. Die erotische Veranstaltung, die wir im Moment präsentieren, ist eine äußerst interessante Veranstaltung in der Erotikbranche. Lesen Sie mehr über die Veranstaltung und nehmen Sie daran teil.
 
Wie immer gibt es schöne Frauen, ausgezeichneten Alkohol und außergewöhnliche Musik. Außerdem finden erotische Tanz- und Striptease-Shows statt. Wir laden Sie herzlich zur Veranstaltung ein.
 
Zapiski Ladacznicy Team
 
 
POLECAMY RÓWNIEŻ:
 

New Orleans Gentlemen's Club - zamieszanie wokół firmy

New Orleans Gentlemen's Club - zamieszanie wokół firmy
 
"Klub nie wypłaca dziewczynom pieniędzy. Zmusza je do samodzielnego opłacania składek ZUS, pomimo tego, że w ramach umowy o prace leży to w kwestii pracodawcy. Szefostwo dopuszcza się dodatkowo licznych nadużyć w stosunku do pracowników".
 
"To poważne oskarżenia. Proszę pamiętać, że za nimi powinny stać dowody. W całej 14-letniej historii naszego funkcjonowania klub zawsze wypłaca pieniądze uczciwym pracownikom. Jest to pierwsza negatywna opinia ze strony pracownika od kiedy pamiętam i nie bez przyczyny pojawiła się ona właśnie teraz. Niestety jesteśmy po bardzo nieprzyjemnej sytuacji, kiedy to nieuczciwa konkurencja podesłała nam pracownicę, aby ta namawiała nasze tancerki do zmiany miejsca pracy. To był jej główny cel pracy u nas. Intryga została odkryta i nagle pojawia się ta opinia. Czy to przypadek?".
 

Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates