NIGHT CLUBS

Night Club Hustler, prestiżowy gentlemen’s club

Klub Hustler to prestiżowy gentlemen’s club zlokalizowany w samym centrum Warszawy.
 
Klub wita swoich gości codziennie od godziny 21 do 5 rano.
 
Pierwszy i jak na razie jedyny klub Hustler w Europie zaprasza do spędzenia czasu w ekskluzywnym wnętrzu oraz w towarzystwie najpiękniejszych tancerek. Klub Hustler oferuje duży wybór alkoholi. Jest to wspaniałe miejsce zarówno do spotkania biznesowego, jak i prywatnego. Odwiedź klub Hustler zawsze, kiedy masz ochotę na wspaniałą rozrywkę w towarzystwie najpiękniejszych tancerek z całego świata...
 
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANA PRACĄ W WARSZAWSKIM KLUBIE HUSTLER, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
 
Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Aby zostać tancerką w klubie Hustler musisz mieć przynajmniej 18 lat, posiadać paszport Unii Europejskiej lub pozowolenie na legalną pracę w Polsce. Wymagana jest także znajomość języka angielskiego, umiejętność nawiązywania kontaktu z gośćmi oraz ciekawa osobowość.
 
Klub Hustler prowadzi stałą rekrutację. Spotkania w sprawie pracy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem: +48 22 826 56 05 lub mailowo na adres: info@hustlerclub.pl
 

Swingers Club Prive źle oceniany przez obcokrajowców

Swingers Club Prive źle oceniany przez obcokrajowców
 
This is the worst swinger club ever experienced in my life: please, stay far!
Its managers are Michal and Alexandra, Michal invited me on friday 29th March but he wasn't there where I found only Alexandra and her collaborators. Alexandra didn't speak english and one of her collaborators translating for. I arrived around 10PM, one hour later then opening time and there were no other guests: only me! Alexandra said it was early and .. "no worries because other guests surely ware coming ...", she convinced me so I paid 100 PLN and entered. After two hours, at midnight, nobody had come and Alexandra told me "if no one has arrived at midnight, no one will come!", so I asked for a refund and Alexandra told me .. "the regulation does not guarantee a certain number of presences!".
 
To najgorszy klub swingerski, jaki kiedykolwiek odwiedziłem, proszę, trzymajcie się od niego z daleka! Jego menedżerami są: Michał i Aleksandra, Michał zaprosił mnie w piątek 29 marca, ale nie było go tam, znalazłem tylko Aleksandrę i jej współpracowników. Aleksandra nie mówiła po angielsku, jeden z jej współpracowników tłumaczył. Przyjechałem około 22.00, godzinę po otwarciu nie było innych gości: tylko ja! Aleksandra powiedziała, że ​​jest za wcześnie i… „nie martw się, bo inni goście na pewno przyjdą…”. Przekonała mnie, więc zapłaciłem 100 zł i wszedłem. Po dwóch godzinach, o północy, nikt nie przyszedł, a Aleksandra powiedziała mi: „jeśli nikt nie przyjechał do północy, nikt już nie przyjdzie!”. Poprosiłem więc o zwrot pieniędzy a Aleksandra powiedziała mi… „wejście do klubu nie jest równoznaczne z tym, że frekwencja dopisze”.
 
Huffam Dickens
 

Tancerki erotyczne z Night Clubu Sofia zapraszają na erotyczne show...

Night Club Sofia to jedno z najbardziej wyszukanych miejsc w samym sercu Warszawy. Zmysłowe tancerki wprowadzą Państwa w intymny i relaksujący nastrój.
 
Klub zniewala nową, elegancką aranżacją oraz gwarantuje pełne wrażeń show, od poniedziałku do soboty, od godz. 20.00.
 
Sofia to miejsce inne niż wszystkie. Przestronna, doskonale zaprojektowana i klimatyzowana sala, coctail bary zaopatrzone w wyszukane alkohole oraz viproomy zapewnią Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie w towarzystwie pięknych kobiet.
 
Serdecznie zapraszamy na szaloną i niezapomnianą zabawę.
 
 
Night Club Sofia is one of the most sophisticated places in the heart of Warsaw. Eighty sensual dancers will introduce you into the intimate and relaxing atmosphere.
Club captivates with a new, elegant arrangement and guarantees a fun-filled show from Monday to Saturday from 8 PM.
Sofia is a place different than any other. Spacious, well designed and air conditioned halls, cocktail bars filled with alcohol selected in a sophisticated way and VIP - rooms provide you with entertainment at the highest level in the company with beautiful women.
From the 15th of November 2010, club was shared to two different zones: for smokers and for non-smokers.
We invite you to the fantastic and unforgettable experience.
 

Usta Swingers Club wyprasza gości, nieeleganckie zachowanie swingersów

"Bywałam w innym warszawskim klubie tego typu i było świetnie - bezpiecznie, ludzie otwarci i życzliwi. Ten klub to jednak nieporozumienie... Jak się okazało, po naszym przyjeździe nie jest to tradycyjny lokal a dom na osiedlu z różowym światełkiem na froncie, co zdecydowanie kojarzy mi się bardziej z tanim burdelem, a nie klubem - lekko nas to zaniepokoiło i zaskoczyło, ale rozumiem, że wielu osobom może to się podobać.

Postanowiłam się tam wybrać z dwiema koleżankami singielkami. Dodam, że jesteśmy zadbanymi kobietami o większym rozmiarze w wieku około 30+- i odbiegamy od idealnego wzorca szczupłej, długonogiej blondynki.

Nigdy nie zostałyśmy wcześniej wyproszone z żadnego klubu z powodu naszego wyglądu. Na stronie klubu Usta zamieszczona była informacja, że obowiązuje selekcja, nie są wpuszczani ludzie pijani, pod wpływem używek, niebezpieczni, ale nikt tam nie wspomniał, że singielki, które nie są szczupłe, nie mają tam wstępu... Mam świadomość, że dla wielu osób możemy nie być w tzw. targecie, ale wiem również, że są panowie zainteresowani paniami o większym rozmiarze, z pełnymi piersiami, pupami itp.

Nie zdążyłyśmy jednak zadzwonić do bramki, a zza furtki bramy wyłonił się pan z posępną miną - uśmiechnęłam się i poinformowałam, że za chwilę wejdziemy, tylko skończymy palić papierosa - odpowiedz pana z groźnym głosem przepełnionym pogardą była taka: "nie sądzę" (trzaśnięcie bramą). Byłam w szoku. Możecie sobie wyobrazić jak się poczułyśmy. Byłam zaskoczona sytuacją, że ktoś mógł w taki bezczelny i grubiański sposób nas potraktować.

Zapewne, jak byłybyśmy tam ze swoimi partnerami, to nie byłoby problemu - w końcu pary i samotni panowie płacą, a singielki wchodzą za darmo. Zdałyśmy sobie sprawę, że panie, które tam samotnie przychodzą, a nie są w mniemaniu selekcjonera atrakcyjne, są wypraszane. Klub, który na swojej stronie www opisuje się: "z klasą", "przyjazna atmosfera", "elegancki" itp., mógł zdecydowanie w bardziej elegancki sposób "zbyć" nieproszone potencjalne uczestniczki.

Cieszę się, że na mapie Warszawy są inne kluby, które są otwarte na różne osoby, mają bardzo życzliwy personel, który zachowuje klasę. Rekomenduję aby klub Usta na swojej stronie umieścił wyraźną informację, że nie są tam mile widziane atrakcyjne, puszyste panie, bo selekcję przechodzą jedynie szczupłe singielki. Dla wielu osób, które chcą rozpocząć przygodę z tego typu klubami, po takim potraktowaniu taka przygoda mogłaby się skończyć szybciej niż się zaczęła, a byłaby to wielka szkoda, bo społeczność swingerska, z którą do tej pory się spotkałam, jest bardzo przyjazna, otwarta i życzliwa".

 

Polemika z General Manager klubu New Orleans, Panią Katarzyną Filip

Dostaliśmy opinię Pani Katarzyny Filip w sprawie naszego komentarza na Google + dotyczącego klubu New Orleans.
 
"Witam, 
 
czy to Pani jest autorem negatywnej opinii jaka została umieszczona 2 dni temu na Google +? 
Zdaje sobie Pani sprawę z tego, że żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości? 
Nasz klub nie ma nigdy reklamacji związanych z płatnością kartą, co oznacza, że nigdy nie oszukujemy, nie naciągamy gości. 
Negatywne opinie muszą się pojawiać, na tym bowiem polega wolna konkurencja, dlaczego jednak Państwo zadaliście sobie tyle trudu aby akurat o naszym klubie opinię umieścić? 
Proponuję zajrzeć do wszystkich konkurencyjnych lokali oraz opinii na ich temat, które głównie mówią o odurzaniu gości i okradaniu ich, a następnie pisać i uświadamiać gości. 
Z góry dziękuję za powtórne przemyślenie tego tematu.
 
Pozdrawiam
KATARZYNA FILIP
General Manager
New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant"
 
Zgodnie z sugestią Pani Katarzyny Filip powtórnie przemyśleliśmy temat i oto nasza odpowiedź do poszczególnych tez, które postawiła w swojej odpowiedzi do nas Pani General Manager.
 
1. "Żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości"
 
Być może tak jest, jednak poniższe opinie świadczą o tym, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Nasza niska opinia wystawiona klubowi New Orleans opiera się na opiniach ludzi, które cytujemy poniżej. To klienci niezadowoleni, zniesmaczeni, zwracający uwagę na istotne rzeczy i zjawiska, które nie powinny być pomijane lub lekceważone przez władze klubu tylko niwelowane. Szanowna Pani Katarzyno Filip, nas nie interesuje to, że 80 proc. klientów jest zadowolonych, naszym zadaniem jest to, aby do tych 80 proc. dołączyło 20 proc. niezadowolonych klientów. Tymczasem, jak można zobaczyć poniżej, tak nie jest.
 
"Klub bardzo fajny, drinki cenowo jak w zwykłym klubie, kobiety piękne. Poszedłem tam w poniedziałkowy wieczór z kolegą tylko na drinka, co okazało się niemile widziane. Przez cały okres przebywania w klubie (ok 2h) podeszło do nas 6 tancerek. 4 z nich były bardzo miłe, jednakże pozostałe dwie, niestety najładniejsze, były tak opryskliwe, chamskie, przemądrzałe i prześmiewcze, że poczuliśmy się tam jako niechciani goście, bo tylko piliśmy i nie chcieliśmy tańca...".
 
Gorzkie słowa Pana Mariusza Wojewodzkiego nie wymagają zbytniego komentarza, niemniej dodajmy, że "klub dla prawdziwych dżentelmenów" nie powinien wymuszać na swoich gościach jakichkolwiek zachowań, wszak dżentelmen wie, jak się ma zachować, no chyba, że to nie dżentelmen a klub, do którego się wybrał, to zwykła knajpa ze striptizem. Nie podejrzewamy jednak, że New Orleans obrał trajektorię Ikara.
 
Co ciekawe, niezadowolone są także pracownice klubu.
 
"Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy, z trudem zarobisz 1000 PLN miesięcznie". "Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niż praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje się dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy".
 
Od klubu odwracają się także klienci zagraniczni. Oto co niektórzy z nich mówią na temat Night Clubu New Orleans:
 
<> The girls are nice looking but they are not good dancers and this place is super expensive and offers only lap dance which cost 50€ for 4 minutes.... sucks....
 
<> It was a great night and I think what is most important the Bachelor had a lot of fun. Especially the stage show was great thank you girls for that. Nerveless the 2 stars have to be explained as it was probably a big misunderstanding.
While I had a dance the girl had to go back on stage as it was her turn to dance... so I was interrupted and the dance hasn’t finished. After this show the dance continued (what I thought) but some how I was asked to pay again to finish the dance?! I asked for the manager „Jakub“ and the dancer explained the situation to him, but he told the same. I took my guys and we left the club immediately they tried to offer me this dance for free realizing that we are leaving but my mood was f... already and the night was done for me. Bad ending of a great beginning.
I had a chat whit Jakub again before leaving he said he misunderstood the situation but it was how I said done for me. 
Without that situation I would totally give 5 Stars as all before was great and maybe give this club another try at the next bachelorsparty.
 
<> The doormen was very polite and so was the bartender but the rest was not good, very procy even for polen! ten girls sitting around a table and only one came and talk to me and she was really pushy and nagging directly about private dancing, the girls who was dancing at the scene was so boring it looked like they was forced.
 
<> Hmmm... les filles sont jolies, le cadre est bien mais il manque quelques choses pour Que ca en vaille le détour. Bien mais pas transcendant, ça manque de professionnalisme.
 
Teraz wiemy już więcej dlaczego Gentlemen's Club New Orleans traci na prestiżu. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, że sytuacja się polepszy, bo klientów niezadowolonych przybywa, także z Polski: "Wieczór, mimo że udany, psuł widok smętnych, znudzonych i przysypiających dziewczyn na sofach. Ja rozumiem, że późno, ale nie wszyscy nadają się do nocnej pracy. Na scenie też szału nie było, mało która zachęciła do siebie pokazem na scenie. Mogę się domyślać, że to mimo wszystko ciężki kawałek chleba wywijać się dla bandy gapiów - no ale taka praca. Nie robisz tego dla przyjemności ani za darmo. Maks dwie przykuły moją uwagę swoim show na rurze na scenie".

Hustler Gentlemen's Club, podejrzane drinki, personel do wymiany

Hustler Gentlemen's Club
 
<> Wnętrze świetnie urządzone i na tym kończą się dobre wiadomości. Wszedłem tam i na początku bawiłem się świetnie, aż do momentu kiedy zamówiłem cole z lodem BEZ ALKOHOLU. Coś było do niej dolane, bo mnie od razu wystrzeliło, nagle wgniotło mnie w fotel, nogi zaczęły mi się trząść. Jak tylko zdałem sobie z tego sprawę, od razu wyszedłem póki jeszcze byłem w stanie. UWAŻAJCIE NA TO MIEJSCE!!!!! NIE POLECAM!!!!!
 
<> Nie polecam. Dziewczyny to totalne naciągary. Kelnerki nie potrafią unieść tacy nie tłuc przy tym szklanek a barmani siedzą w telefonie zamiast robić drinki. Są wredni dla tancerek, po prostu zero szacunku. Wnętrze ok, ale personel do wymiany.
 

Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates