NIGHT CLUBS

Dołącz do najlepszych!

Dołącz do najlepszych!
 
Nieprawdą jest, że klub nocny nie potrzebuje reklamy. Potrzebuje i to bardzo, pamiętać jednak trzeba o odpowiedniej formie przekazu marketingowego.
 
Różowe parasolki trzymane przez wynajęte hostessy, które spacerowały po ulicach polskich miast - były pomysłem dobrym, acz zbyt jaskrawym jak na polskie realia. Bilbordy z różową ofertą, które parę razy widziałam na skrzyżowaniach ruchliwych ulic - też wydają się zbyt natarczywe. Wszak w obu przypadkach w głównej mierze przekaz trafia do osób niezbyt zainteresowanych reklamą, co więcej - mogą go zobaczyć osoby wrogo nastawione do różowej branży, co będzie skutkować nieprzyjemnościami...
 
Jak zatem dotrzeć do pożądanego przez reklamodawcę targetu? Są dwie drogi, które prowadzą do upragnionego celu.
 
Pierwsza to marketing szeptany zorganizowany zarówno w realnej rzeczywistości, jak i w świecie wirtualnym. Drugie rozwiązanie to reklama w erotycznych mediach branżowych. Nie jest ich zbyt dużo, niemniej te co są, mają pewną siłę oddziaływania. Najważniejsze jednak jest to, że gwarantują reklamodawcy dotarcie ze swoim przekazem do konkretnych osób, które mają konkretne oczekiwania. A o to przecież chodzi ;)
 

Klub ze striptizem

Jest w Polsce pewien klub ze striptizem. To jeden z najlepszych klubów ze striptizem w Polsce. Zlokalizowany jest w gorącym sercu Poznania (na Starym Rynku). Erotyczna atmosfera sprawia, iż słowo zabawa nabiera tu nowego znaczenia.
 
Tancerki co wieczór kultywują miejskie motto „Poznań miasto doznań”. Seksowna bielizna, erotyczne stroje odkrywające piękne ciała to uczta dla oczu każdego mężczyzny. Wszystko po to, aby każdy wieczór spędzony w pełnej anonimowości należał do wyjątkowych i niezapomnianych.
 
Piękne kobiety, wyszukana muzyka i najlepsze alkohole to trzy aspekty, dzięki którym można zapomnieć o szarej codzienności. Klub należy do jednych z najbardziej ekskluzywnych lokali w Poznaniu. Klimatyzowane wnętrze, ognisty wystrój i delikatne oświetlenie tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. W odrębnej części klubu usytuowane są pokoje prywatne, gdzie sam na sam z tancerką możecie spędzić niezapomniane chwile. Tańce prywatne wykonane do indywidualnie dobranej muzyki to uczta dla wszystkich zmysłów.
 
Ów Night Club to wyjątkowy klub gogo, gdzie warto wybrać się ze znajomymi, przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi w celu uczczenia nowego kontraktu. Dyskrecja i komfort to kryteria, które plasują się w czołówce standardów klubu.
 

Gdzie otworzyć Night Club?

Gdzie otworzyć Night Club?
 
Jaka lokalizacja jest najlepsza jeśli chodzi o Night Club? Ktoś powie - ścisłe centrum. I tak, i nie. Ścisłe centrum to wysoki koszt najmu i dość duża transparentność działalności. Rezultat? Płacimy duże miesięczne opłaty, za to koszty reklamy lekko spadają - zważywszy na często uczęszczane miejsce. Niestety, na reklamę i tak musimy łożyć spore sumy pieniędzy. Do tego dochodzi wystawienie się na widok ogółu. Nie każdemu to odpowiada, wszak możemy spodziewać się nieproszonych gości. I rzecz równie istotna - ścisłe centrum to lokalizacja, która nie każdemu może odpowiadać w kwestii dojazdu.
 
Weźmy przykład Warszawy - ktoś, kto mieszka w Rembertowie, będzie miał większe problemy z dojazdem niż mieszkaniec Woli. Wniosek z tego taki, że powinno się zrobić rozeznanie wśród klientów, ewentualnie potencjalnych klientów - skąd w większości będą przybywać. Jak tego dokonać? Zrobić research we własnym zakresie lub wynająć kompetentną osobę, tudzież firmę. Cena takiej usługi waha się między 2 tys. zł a 5 tys. zł / w zależności od renomy i doświadczenia /, niemniej warto. Wszak jednorazowe wydanie nawet 5 tys. złotych w chwili "dobrego" rozpoczęcia funkcjonowania Night Clubu szybko się zwróci.
 
Jeśli już jednym lokalem zarządzamy, wiedza na temat miejsca zamieszkania naszych klientów pozwoli nam założyć kolejny lokal w korzystnym miejscu. Gdy zaś dopiero zamierzamy otworzyć Night Club a research przeprowadziliśmy infiltrując sieć, wówczas mamy ułatwiony start. Omawiane kwestie są kwestiami błahymi, niemniej brzemię ich skutków może niezwykle utrudnić prowadzenie interesu. Co bowiem z tego, że lokal znajduje się w podwarszawskiej Wesołej skoro większość amatorów tańca na rurze pochodzi z dalekiej Woli?
 

Zmysłowy taniec erotyczny

Zmysłowy taniec erotyczny
 
***
 
Tancerka klubowa dzięki swojej urodzie i umiejętnościom tanecznym będzie niewątpliwą atrakcją i ozdobą każdej imprezy.
 
Seksowne policjantki, gorące pielęgniarki, króliczki Playboya, słodkie uczennice… możliwości jest wiele.
 
Taniec klubowy to specyficzna forma sztuki, tudzież performensu.
 
Gdzieś w pół drogi między tańcem erotycznym a zwyczajną sztuką taneczną leży umiejętność wykonania figur, które nie pojawiają się w „grzecznych” układach tanecznych, ale też nie do końca pasują do tańca erotycznego.
 
Umiejętność pokazania pięknego ciała bez zbędnej wulgarności, ale i bez nadmiernego konserwatyzmu jest rzadka.
 
***
 
Zmysłowy taniec erotyczny
 

Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates