Masaż tantryczny - to doskonały sposób na zdjęcie stresu i uzyskanie z niczym nieporównywalnych wrażeń sensorycznych.
 
Masażystki salonu Shambala wykonują nie tylko masaż tantryczny, ale również inne rodzaje masażu, m.in. masaż szwedzki oraz klasyczny masaż tajski. W salonie Shambala masażystki są również w stanie perfekcyjnie wykonać wysokiej jakości masaż całego ciała.
 
Całkowicie nagie dziewczyny najpierw zrelaksują Cię rozmasowując Ci okolice karku, obszar sacrum oraz stopy, co pomoże Ci odprężyć się i uzyskać silniejsze wrażenia w dalszej, bardziej intymnej części masażu.
 
Program masażu w salonie Shambala jest zawsze kompleksowy. Może on składać się na życzenie Klienta z kilku rodzajów masaży, wykonywanych sekwencyjnie - jeden po drugim w różnych technikach. Kombinacje technik mogą być dowolne i mogą obejmować: masaż tantryczny, tajski, masaż SPA stóp, elementy masażu szwedzkiego. 
 
Przed rozpoczęciem masażu dziewczyna - masażystka umiejętnie i w czuły sposób umyje całe Twoje ciało pod prysznicem, a następnie - jeśli lubisz saunę fińską - ogrzeje Cię w niej. Masaż wykonywany jest z wdziękiem, bardzo płynnymi i delikatnymi ruchami rąk.
 
Taka forma masażu prowadzi do rozluźnienia głównych grup mięśni, łagodzi stres, poprawia krążenie, zwiększa ogólny poziom samozadowolenia, a także poprawia Twój poziom emocjonalny. Dodatkowo daje poczucie spokoju i dobrobytu a delikatne, czułe, zmysłowe, medytacyjne i powolne ruchy masażystki niezwykle wyostrzają Twoje odczucia i wywołują wyłącznie pozytywne emocje.
 
Masaż w salonie Shambala to piękny i nieco tajemniczy rytuał o działaniu leczniczym (gdyż połączony jest z odnową biologiczną). Odbywa się on w spokojnej atmosferze lekkości, błogości i beztroski z przyjemną, egzotyczną muzyką w tle...
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates