ACT Swingers Club
 
ACT Swingers Club to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Warszawy, ale i Polski. Czysty, schludny, zadbany, świetnie wyposażony i z doskonałą obsługą, uczestniczącą w niejednej swingerskiej imprezie na wysokim poziomie – ACT to połączenie dobrej, kulturalnej zabawy z erotycznym wyzwoleniem i seksualną wolnością, jakiej nie znajdziecie gdzie indziej.
 
ACT Club znajduje się około 10 km od Dworca Centralnego w zacisznej, dyskretnej części Ursynowa. To czteropoziomowa willa, w której umieścilimy naprawdę mnóstwo atrakcji i pomieszczeń, w których można się zgubić, ale też i odnaleźć nowe, do tej pory nieznane przyjemności i towarzystwo.
 
Po części klubu można poruszać się w tak zwanym “ubraniu cywilnym”, który my określamy jako smart casual. Parter w ACT klubie to strefa towarzysko-zapoznawcza, gdzie wypijecie drinka, porozmawiacie z obsługą lub innymi gośćmi albo zatańczycie na klubowym parkiecie. Jeśli jednak zechcecie się przebrać przed wejściem do tej strefy, zapraszamy do szatni, gdzie czeka niewielka, ale dyskretna i przytulna przebieralnia. Podświetlone lustro nad toaletką, żeby jeszcze skorygować niesforny kosmyk, czy przypudrować nos i gotowe. Za czerwoną kotarą czeka na Was ACT!
 
Jeśli zechcecie zwiedzić resztę klubu, poprosimy Was o zmianę ubioru. Pozostałe poziomy: zabaw (+1), galeria i BDSM (+2) oraz strefa SPA (-1), to miejsca, gdzie wymagane są stroje erotyczne lub brak stroju. Oczywiście – do baru i na parkiet zapraszamy również w strojach erotycznych!
 
Pierwsze piętro klubu to pokoje zabaw – cztery duże pomieszczenia, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Rura do tańczenia, wygodne – ogromne łóżka, pokój z czeskim glory hole, czy pokój lutrzany, to tylko kilka ciekawostek, jakie mamy dla Was przygotowane.
 
Strych na drugim poziomie to miejsce dla koneserów, choć i osoby początkujące znajdą tam coś dla siebie. Huśtawka, kajdany, dyby, krzyż św. Andrzeja czy klatka, to muzyka dla uszu miłośników seksu “z pieprzykiem”. Masz w sobie odwagę? Ciekawi Cię BDSM? Masz jakiś kink? To będzie Twoje ulubione miejsce w klubie.
 
Poziom -1 to strefa SPA – to tu mieści się sauna, tu znajdziecie stoły do masażu, tu wreszcie jest ogromny basen, w którym możecie zrelaksować się przez pół wieczoru, a po wyjściu poleżeć na wielkich łożach lub skorzystać z wygodnych leżaków. A gdyby ktoś poczuł pragnienie, to drugi bar jest na wyciągnięcie ręki – tuż za basenowym oknem. Bar otwieramy co prawda jedynie w weekendy, ale już stół billardowy, czy rzutki są do Waszej dyspozycji.
 
Klub otwarty jest sześć dni w tygodniu. Wtorki to dni rozgrzewkowe, w które zapraszamy na leniwe sexparty. To dobry dzień, żeby zobaczyć, jak wygląda klub i czego można się po nim spodziewać. Wtorkowe seksparty to impreza idealna dla debiutantów, która zaczyna się o 20:00 i trwa do 2:00. W środy zapraszamy wyłącznie pary. Choć w klubie mamy strefę zarezerwowaną wyłącznie dla par, ten dzień zdecydowaliśmy zarezerwować tylko dla Was. Jeśli macie ochotę odwiedzić ACT Club i spędzić czas wyłącznie w towarzystwie innych par – zapraszamy w środy! Impreza zaczyna się o 20:00 i trwa do 2:00. Czwartki to GANGBANG. Wówczas w szczególności zapraszamy panie, które lubią ostre zabawy z kilkoma mężczyznami jednocześnie oraz panów, którzy satysfakcję damy stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Czwartek w ACT Club to dzień ostrego, namiętnego seksu w pięknym wydaniu. Piątki i soboty to imprezy specjalne/tematyczne. Żeby dowiedzieć się jaki temat Wam proponujemy i jaki zaplanowaliśmy typ imprezy, koniecznie zerknijcie w kalendarz imprez. Dodatkowe atrakcje, występy profesjonalnych performerów i performerek, promocje i pokazy. Imprezy weekendowe to prawdziwe swingerskie szaleństwo. Zapraszamy od 21:00. Bawimy się zawsze do 6:00. W niedziele „odpoczywamy” – co nie oznacza, że klub jest zamknięty. Niedziele są u nas dniem „odnowy biologicznej”. W nieśpiesznej atmosferze zapraszamy do korzystania z sauny, basenu, masaży lub innych atrakcji. Oczywiście zabawy swingerskie również są mile widziane. W niedziele zapraszamy w godzinach 16:00-24:00
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates