Continental - nowy wymiar rozrywki
 
Przeznaczeniem klubu jest stworzenie klimatu jakiego jeszcze nie było! Naszym atutem jest niewątpliwie szeroka oferta, nieograniczone możliwości dostosowania się do potrzeb klienta oraz pełna dyskrecja. To idealna opcja zarówno dla osób, które pragną intymnej atmosfery i dyskrecji, jak i dla poszukujących niestandardowej rozrywki z odrobiną pikanterii.
 
Oferta dla niego
 
Masz ochotę na upojną noc pełną wrażeń lub poszukujesz odrobiny intymności?
 
Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla każdego mężczyzny, który łaknie odrobiny odprężenia w nieskrępowanym towarzystwie pięknych kobiet... Podaruj sobie odrobinę luxusu w erotycznym wydaniu, oddaj się całkowicie chwili... Pozwol żeby nasze masażystki zawładnęły twoim cialem... A może skusisz się na pobudzający zmysły taniec, erotyczne show... lub zabawę w jacuzzi... z możliwością skorzystania z naszego drink baru?
 
Oferta dla niej
 
W naszej ofercie znajdują się również atrakcje dla pań!
 
Nasz tancerz wykona dla was zmysłowe show, które jest dopracowane do perfekcji i sprawi, że ten wyjątkowy wieczór pozostanie na długo w pamięci panny młodej i jej koleżanek. Cały pokaz jest wykonany bardzo zmysłowo, a panna młoda jest traktowana jak księżniczka. Spełnimy każdą zachciankę i sprawimy, że atmosfera będzie naprawdę gorąca! Dla każdej z pań szampan na rozluźnienie... Pozwól żeby bombelki uderzyły ci do głowy i daj się ponieść chwili...
 
Cenisz sobie styl i klasę? Zapraszamy do klubu!
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates