Klub Euphoria na sprzedaż!
 
Są pierwsze ofiary Corona-Wirusa w polskiej branży klubowej. Najsłabsi i najmniej rentowni muszą ustąpić przed obecnymi realiami. Niewątpliwą sensacją ostatnich dni jest to, że podwarszawski klub dla swingersów Euphoria jest na sprzedaż!
 
Posesja, na którą się składają 3 budynki o powierzchni 1100 metrów kwadratowych, oraz działka licząca 1800 metrów kwadratowych, czekają na nowego właściciela w Markach pod Warszawą. Cena wywoławcza to 2 690 000 złotych.
 
Budynek główny jest wyremontowany i liczy około 450 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdziemy jacuzzi, saunę, szatnię, bar, łóżko wodne, sale telewizyjne oraz łazienki. Obok znajduje się duży ogród, gdzie są m.in. wystawiany basen, strefa piana party, namiot imprezowy. Kolejny budynek liczy 560 metrów kwadratowych i jest do wyremontowania. Na posesji znajduje się także budynek garażowy z poddaszem o łącznej powierzchni 140 metrów kwadratowych.
 
Oglądać można codziennie, sprzedaż bezpośrednia, cena do negocjacji. Posesja na sprzedaż wraz z najemcą, tak więc jeśli ktoś chciałby partycypować w zyskach z działalności klubu, nic bardziej prostszego. Pytanie tylko o opłacalność takiej inwestycji, zwłaszcza w obecnych realiach.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates