GO GO, STRIPTIZ I WIECZORY KAWALERSKIE W NAJWIĘKSZYM KLUBIE W STYLU AMERYKAŃSKIM
 
Oryginalny wystrój, wyszukane atrakcje, wyśmienite drinki z całego świata oraz piękne i atrakcyjne kobiety. Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy przestronną i luksusową salę VIP, która idealnie sprawdzi się w przypadku nieformalnych spotkań biznesowych czy „luźnych konferencji”.
 
Tylko u nas możesz podziwiać zmysłowe i pełne gracji ruchy tancerek podczas tańca Go Go lub przekonać się o ich największych atutach podczas Lap Dancingu. Jedynie striptiz w ich wykonaniu wzbudzi w Tobie mieszankę tak skrajnych emocji i wrażeń!
 
Jeżeli szukasz pomysłu na niezapomniany wieczór kawalerski, koniecznie odwiedź nasz Night Club w samym centrum Warszawy. Do Twojej dyspozycji oddajemy dużą salę VIP, bogaty wybór drinków i alkoholi, najlepszą muzykę oraz towarzystwo pięknych kobiet. Tylko tu w wyjątkowy sposób pożegansz stan kawalerski.
 
Klub jest klimatyzowany, wyposażony w komfortowe, miękkie kanapy, telewizory plazmowe, profesjonalną obsługę i ochronę. Oferujemy również dwa pomieszczenia VIP, z których jedno wyposażone jest w osobny barek, gdzie można spędzić miło wieczór kawalerski, panieński lub nieformalne spotkanie biznesowe.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates