Night Cluby typu "strip" w głównej mierze opierają swoją działalność na pracy tancerek erotycznych. Czym ich więcej, czym ich mniejsza rotacja, tym lepiej - klienci lubią wybierać i lubią się przywiązywać...
 
To pierwsza zasada, którą powinni mieć na uwadze właściciele Strip Clubów. Druga zasada jest taka, że czym większa różnorodność jeśli chodzi o urodę, tym popyt większy. Innymi słowy, należy mieć w swojej "stajni" brunetki, blondynki, szatynki i rude... Oczywiście na tym nie koniec. Dziewczyny powinny różnić się uczesaniem, długością włosów, strojem, obuwiem, makijażem itp., itd.
 
Są panowie, którzy lubią krótkowłose rude piękności o aparycji rozkosznej kokietki; są też tacy, którzy preferują długowłose blondynki zachowujące się dość powściągliwie. Gusty są różne i trzeba się do nich dopasować - wszak klient nasz pan ;)
 
I rzecz równie istotna co nagminnie nieprzestrzegana - tancerki muszą być wypoczęte, a tym samym zdrowo wyglądające. Mężczyźni lubią świeżość a nie "przechodzony towar".
 
Na koniec warto wspomnieć o umiejętnościach tanecznych dziewczyn zatrudnionych w Strip Clubach. Niestety, rzeczywistość nie napawa optymizmem. Aby zmienić realia, proponuję zatrudnić profesjonalne tancerki, które choć przez pewien czas podszkolą tancerki amatorki.
 
Reasumując, nie można oszczędzać na tańcu, zwłaszcza w Strip Clubach. Osobiście uważam, że może być słabsza kuchnia ale nie striptiz. Zresztą po beznadziejnym tańcu nie zaostrza się apetyt, wręcz przeciwnie - żołądek ściśnięty i mdłości - to reakcja na żenadę.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates