Minęło sporo czasu od chwili kiedy postanowiłam przyjrzeć się polskim klubom nocnym. Dziś, nieskromnie przyznaję, jestem jedyną osobą na rynku medialnym, która tak wnikliwie, z tak wielkim pietyzmem zajęła się kwestią polskich Night Clubów. Efekt? Na mojej stronie jest opublikowana największa baza klubów nocnych. Są kluby go go, kluby ze striptizem, swingers cluby, kluby dla dżentelmenów itd. Można wybierać w szerokim erotycznym portfolio, dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach, imprezach, obejrzeć aktualne zdjęcia tancerek erotycznych, a także - co sobie bardzo cenicie - poczytać opinie bywalców tego typu przybytków.
 
Największa baza klubów nocnych, która zajmuje ważne miejsce na Zapiskach Ladacznicy, daje wiele możliwości. Wszak w jednym miejscu są wszyscy ważni gracze klubowego rynku erotycznego, wiadomości o konkurencji są więc na wyciągnięcie ręki. Można szybko, bezproblemowo zobaczyć i przeczytać, co robią inni i, co istotne, jak ludzie odbierają konkretny Night Club. Nie bez znaczenia jest również rozpoznawalność w wyszukiwarkach internetowych. Takie nagromadzenie odpowiednich słów kluczowych wokół jednego tematu ma wymierne przełożenie na efektywność, ta zaś wprost przekłada się na napływ nowych klientów. Niektórzy to zrozumieli, do niektórych ta prawda dopiero dochodzi, mój zespół zaś pracuje pełną parą nad dalszym rozwojem w kierunku maksymalnego progresu.
 
Opisy klubów nocnych w języku niemieckim i angielskim, a w przyszłości także w innych językach, mają jeden cel: przyciągnąć klienta obcojęzycznego na stronę i przez stronę skierowanie go do konkretnego Night Clubu. Mamy w tej kwestii potwierdzone sukcesy, nie spoczywamy jednak na laurach. Stąd reklama klubu nocnego w postaci banerów, logotypów, opisów, historii i opowiadań erotycznych. To jednak nie koniec. Zapiski Ladacznicy posiadają kontakty do wszystkich osób ściśle związanych z polską branżą erotyczną. Różowy Newsletter trafia do ponad tysiąca osób, informując o wszystkim, co ważne, istotne i kluczowe dla naszego różowego półświatka.
 
Mając to wszystko na uwadze, jasnym jest zagadnienie typu: być z nami czy nie być. Odpowiedź musi być tylko i wyłącznie twierdząca ;)
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates