Go Go, striptiz i wieczory kawalerskie w największym klubie w stylu amerykańskim w Warszawie? Tak, to jest możliwe, a wszystko za sprawą Sogo Night Clubu.
 
Ten klub nocny wzbudza wiele emocji! Nie ma osoby, której nie zapadłyby w pamięci wyjątkowe wrażenia towarzyszące temu miejscu, szampański klimat organizowanych imprez, amerykański wystrój czy oszałamiająco piękne kobiety...
 
Night Club Sogo zna cała Warszawa. Nie ma drugiego takiego miejsca, które łączyłoby w sobie dbałość o gościa, troskę o jego wymagania i komfort z niepowtarzalną atmosferą i specyficznym klimatem.
 
Zmysłowy taniec Go Go, pobudzający wyobraźnię striptiz czy pełen emocji Lap Dancing. Do tego atrakcyjne tancerki, egzotyczne drinki, oryginalny wystrój...
 
Drodzy Panowie, przekraczając próg tego klubu, zanurzycie się w gorącej atmosferze, stworzonej przez 100 niesamowitych show girls, które swoim tańcem zachwycą nawet najbardziej wybredne gusta.
 
To jednak nie wszystko. Sogo Night Club wyróżnia się tym, że tancerki poruszają się na scenie połączonej z barem, w związku z czym goście mogą podziwiać piękno kobiecego ciała, które jest "na wyciągnięcie dłoni".
 
Klub ma dwa poziomy, jest klimatyzowany, wyposażony w komfortowe, miękkie kanapy, telewizory plazmowe, profesjonalną obsługę i ochronę. Są również dwa pomieszczenia VIP, z których jedno wyposażone jest w osobny barek, gdzie można miło spędzić wieczór kawalerski, panieński lub nieformalne spotkanie biznesowe...
 
Warto również wspomnieć o Sogo Gold Club. To nowa, wysoce ekskluzywna część Sogo Night Club. Miejsce o najwyższym standardzie dla osób, które cenią sobie intymność oraz serwis na światowym poziomie. Lokal jest objęty zakazem palenia.
 
Sogo Gold Club to 300 metrów kwadratowych powierzchni: sala główna z barem zaopatrzonym w trunki z najwyższej półki oraz 3 zamknięte sekcje VIP. Każda z sal jest wyposażona w scenę i rurę do tańca Pole Dance, telewizory plazmowe i indywidualny system nagłaśniający.
 
Tyle o klubie sami zainteresowani, czyli... władze klubu. Niestety, opinie na temat tego miejsca pozostawione przez klientów są zgoła inne...
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates