New Orleans Club - opinie o klubie, zarobkach, pracownikach...
 
"Klub nie wypłaca pracownikom pieniędzy"
 
"Szanowny 'były pracowniku', proszę nie pisać nieprawdziwych informacji gdyż to bardzo poważne oskarżenia. Klub działa 14 lat na rynku i zawsze wypłaca pieniądze. Proszę nie nazywać siebie 'byłym pracownikiem' jeśli została Pani do nas przysłana przez konkurencję w celu namówienia naszych tancerek do zmiany klubu... Jesteśmy bowiem świeżo po odkryciu takiej intrygi i nagle pojawia się taka opinia?! Czy to przypadek..."
 
"Z New Orleans byłam związana przez 2 lata, pewnie bym pracowała do tej pory, jakby nie wyjazd do Stanów. Nic złego nie mogę powiedzieć. Wypłaty zawsze na czas, bardzo dobre, jak na polskie warunki. Świetna atmosferta, szefostwo wyrozumiałe. Jak na klub nocny to pełna kultura. Goście z wyższej półki, dobre dniówki, a raczej nocki. Napiwki po 2, 3 stówki, norma. Dobry klub jak na Warszawę"
 
"Pracowałam w New Orleans tylko kilka tygodni jako kelnerka, ale bardzo miło wspominam pracę tam. Jeśli ktoś się stara i wykonuje swoją pracę dobrze i z zaangażowaniem, to wypłata była naprawdę wysoka. Ogólnie ludzie w klubie są bardzo mili i tworzą fajną atmosferę. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to na pewno dalej bym pracowała w New Orleans, bo w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobre warunki jak tam"
 
"Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy, z trudem zarobisz 1000 PLN miesięcznie"
 
"Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niż praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje się dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy"
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates