Dostaliśmy opinię Pani Katarzyny Filip w sprawie naszego komentarza na Google + dotyczącego klubu New Orleans.
 
"Witam, 
 
czy to Pani jest autorem negatywnej opinii jaka została umieszczona 2 dni temu na Google +? 
Zdaje sobie Pani sprawę z tego, że żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości? 
Nasz klub nie ma nigdy reklamacji związanych z płatnością kartą, co oznacza, że nigdy nie oszukujemy, nie naciągamy gości. 
Negatywne opinie muszą się pojawiać, na tym bowiem polega wolna konkurencja, dlaczego jednak Państwo zadaliście sobie tyle trudu aby akurat o naszym klubie opinię umieścić? 
Proponuję zajrzeć do wszystkich konkurencyjnych lokali oraz opinii na ich temat, które głównie mówią o odurzaniu gości i okradaniu ich, a następnie pisać i uświadamiać gości. 
Z góry dziękuję za powtórne przemyślenie tego tematu.
 
Pozdrawiam
KATARZYNA FILIP
General Manager
New Orleans Gentlemen's Club & Night Restaurant"
 
Zgodnie z sugestią Pani Katarzyny Filip powtórnie przemyśleliśmy temat i oto nasza odpowiedź do poszczególnych tez, które postawiła w swojej odpowiedzi do nas Pani General Manager.
 
1. "Żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości"
 
Być może tak jest, jednak poniższe opinie świadczą o tym, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Nasza niska opinia wystawiona klubowi New Orleans opiera się na opiniach ludzi, które cytujemy poniżej. To klienci niezadowoleni, zniesmaczeni, zwracający uwagę na istotne rzeczy i zjawiska, które nie powinny być pomijane lub lekceważone przez władze klubu tylko niwelowane. Szanowna Pani Katarzyno Filip, nas nie interesuje to, że 80 proc. klientów jest zadowolonych, naszym zadaniem jest to, aby do tych 80 proc. dołączyło 20 proc. niezadowolonych klientów. Tymczasem, jak można zobaczyć poniżej, tak nie jest.
 
"Klub bardzo fajny, drinki cenowo jak w zwykłym klubie, kobiety piękne. Poszedłem tam w poniedziałkowy wieczór z kolegą tylko na drinka, co okazało się niemile widziane. Przez cały okres przebywania w klubie (ok 2h) podeszło do nas 6 tancerek. 4 z nich były bardzo miłe, jednakże pozostałe dwie, niestety najładniejsze, były tak opryskliwe, chamskie, przemądrzałe i prześmiewcze, że poczuliśmy się tam jako niechciani goście, bo tylko piliśmy i nie chcieliśmy tańca...".
 
Gorzkie słowa Pana Mariusza Wojewodzkiego nie wymagają zbytniego komentarza, niemniej dodajmy, że "klub dla prawdziwych dżentelmenów" nie powinien wymuszać na swoich gościach jakichkolwiek zachowań, wszak dżentelmen wie, jak się ma zachować, no chyba, że to nie dżentelmen a klub, do którego się wybrał, to zwykła knajpa ze striptizem. Nie podejrzewamy jednak, że New Orleans obrał trajektorię Ikara.
 
Co ciekawe, niezadowolone są także pracownice klubu.
 
"Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy, z trudem zarobisz 1000 PLN miesięcznie". "Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niż praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje się dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy".
 
Od klubu odwracają się także klienci zagraniczni. Oto co niektórzy z nich mówią na temat Night Clubu New Orleans:
 
<> The girls are nice looking but they are not good dancers and this place is super expensive and offers only lap dance which cost 50€ for 4 minutes.... sucks....
 
<> It was a great night and I think what is most important the Bachelor had a lot of fun. Especially the stage show was great thank you girls for that. Nerveless the 2 stars have to be explained as it was probably a big misunderstanding.
While I had a dance the girl had to go back on stage as it was her turn to dance... so I was interrupted and the dance hasn’t finished. After this show the dance continued (what I thought) but some how I was asked to pay again to finish the dance?! I asked for the manager „Jakub“ and the dancer explained the situation to him, but he told the same. I took my guys and we left the club immediately they tried to offer me this dance for free realizing that we are leaving but my mood was f... already and the night was done for me. Bad ending of a great beginning.
I had a chat whit Jakub again before leaving he said he misunderstood the situation but it was how I said done for me. 
Without that situation I would totally give 5 Stars as all before was great and maybe give this club another try at the next bachelorsparty.
 
<> The doormen was very polite and so was the bartender but the rest was not good, very procy even for polen! ten girls sitting around a table and only one came and talk to me and she was really pushy and nagging directly about private dancing, the girls who was dancing at the scene was so boring it looked like they was forced.
 
<> Hmmm... les filles sont jolies, le cadre est bien mais il manque quelques choses pour Que ca en vaille le détour. Bien mais pas transcendant, ça manque de professionnalisme.
 
Teraz wiemy już więcej dlaczego Gentlemen's Club New Orleans traci na prestiżu. Co gorsza, nic nie wskazuje na to, że sytuacja się polepszy, bo klientów niezadowolonych przybywa, także z Polski: "Wieczór, mimo że udany, psuł widok smętnych, znudzonych i przysypiających dziewczyn na sofach. Ja rozumiem, że późno, ale nie wszyscy nadają się do nocnej pracy. Na scenie też szału nie było, mało która zachęciła do siebie pokazem na scenie. Mogę się domyślać, że to mimo wszystko ciężki kawałek chleba wywijać się dla bandy gapiów - no ale taka praca. Nie robisz tego dla przyjemności ani za darmo. Maks dwie przykuły moją uwagę swoim show na rurze na scenie".
 
Tymczasem Pani Katarzyna Filip zaklina rzeczywistość i, co gorsza, usiłuje nas do niej przekonać.
 
 "Naszym sekretem są tancerki, które są wyjątkowe... W New Orleans striptiz jest kusicielski, zalotny i uwodzicielski. Nasze tancerki przechodzą liczne szkolenia ze stylów tańca, których głównym zadaniem jest wprowadzić naszych Gości w świat zmysłów".
 
"Żaden klub nocny w tym mieście nie wkłada aż tyle pracy w budowanie swojego wizerunku poprzez dbanie o gości".
 
2. Nasz klub nie ma nigdy reklamacji związanych z płatnością kartą, co oznacza, że nigdy nie oszukujemy, nie naciągamy gości"
 
Super Pani Katarzyno, tak trzymać! W naszym komentarzu nie było jednak ani słowa o oszustwach dotyczących płatności kartami. Skąd zatem ten wątek? Czyżby zadziałała zasada: uderz w stół a norzyce się odezwą...? Ciekawe...
 
3. "Negatywne opinie muszą się pojawiać, na tym bowiem polega wolna konkurencja, dlaczego jednak Państwo zadaliście sobie tyle trudu aby akurat o naszym klubie opinię umieścić?"
 
Analiza rynku ujęta w formę pisemną nie sprawia nam trudności, ponieważ jesteśmy biegli w tym, co robimy. Pracują dla nas najlepsi żurnaliści z obszaru erotyki, więc wystawienie nam opinii nie nastręcza nam trudności, dziękujemy jednak za troskę. Co do wyboru klubu, proszę nie czuć się zbytnio wyróżnioną osobą. Night Club New Orleans nie jest jedynym klubem, który spotkał się z surową analizą naszych pracowników. Gwoli konkretów, proszę zapoznać się z naszymi opiniami dotyczącymi klubów swingerskich typu Prive czy Euphoria.
 
Na koniec pragniemy dodać, że odsyłanie nas do klubu o bardzo niskich notach i podejrzanych zachowaniach / Club Minus / i tym samym stawiając się w opozycji do niego, nie najlepiej świadczy o klubie New Orleans. Dobre kluby porównują się z najlepszymi a nie wskazują na maluczkich i na ich tle chcą wykazać swoją wyższość. To słabe Pani Katarzyno i tylko utwierdza nas w przekonaniu, że wystawiona nota była jak najbardziej odpowiednia.
 
Zapiski Ladacznicy
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates