"Bywałam w innym warszawskim klubie tego typu i było świetnie - bezpiecznie, ludzie otwarci i życzliwi. Ten klub to jednak nieporozumienie... Jak się okazało, po naszym przyjeździe nie jest to tradycyjny lokal a dom na osiedlu z różowym światełkiem na froncie, co zdecydowanie kojarzy mi się bardziej z tanim burdelem, a nie klubem - lekko nas to zaniepokoiło i zaskoczyło, ale rozumiem, że wielu osobom może to się podobać.

Postanowiłam się tam wybrać z dwiema koleżankami singielkami. Dodam, że jesteśmy zadbanymi kobietami o większym rozmiarze w wieku około 30+- i odbiegamy od idealnego wzorca szczupłej, długonogiej blondynki.

Nigdy nie zostałyśmy wcześniej wyproszone z żadnego klubu z powodu naszego wyglądu. Na stronie klubu Usta zamieszczona była informacja, że obowiązuje selekcja, nie są wpuszczani ludzie pijani, pod wpływem używek, niebezpieczni, ale nikt tam nie wspomniał, że singielki, które nie są szczupłe, nie mają tam wstępu... Mam świadomość, że dla wielu osób możemy nie być w tzw. targecie, ale wiem również, że są panowie zainteresowani paniami o większym rozmiarze, z pełnymi piersiami, pupami itp.

Nie zdążyłyśmy jednak zadzwonić do bramki, a zza furtki bramy wyłonił się pan z posępną miną - uśmiechnęłam się i poinformowałam, że za chwilę wejdziemy, tylko skończymy palić papierosa - odpowiedz pana z groźnym głosem przepełnionym pogardą była taka: "nie sądzę" (trzaśnięcie bramą). Byłam w szoku. Możecie sobie wyobrazić jak się poczułyśmy. Byłam zaskoczona sytuacją, że ktoś mógł w taki bezczelny i grubiański sposób nas potraktować.

Zapewne, jak byłybyśmy tam ze swoimi partnerami, to nie byłoby problemu - w końcu pary i samotni panowie płacą, a singielki wchodzą za darmo. Zdałyśmy sobie sprawę, że panie, które tam samotnie przychodzą, a nie są w mniemaniu selekcjonera atrakcyjne, są wypraszane. Klub, który na swojej stronie www opisuje się: "z klasą", "przyjazna atmosfera", "elegancki" itp., mógł zdecydowanie w bardziej elegancki sposób "zbyć" nieproszone potencjalne uczestniczki.

Cieszę się, że na mapie Warszawy są inne kluby, które są otwarte na różne osoby, mają bardzo życzliwy personel, który zachowuje klasę. Rekomenduję aby klub Usta na swojej stronie umieścił wyraźną informację, że nie są tam mile widziane atrakcyjne, puszyste panie, bo selekcję przechodzą jedynie szczupłe singielki. Dla wielu osób, które chcą rozpocząć przygodę z tego typu klubami, po takim potraktowaniu taka przygoda mogłaby się skończyć szybciej niż się zaczęła, a byłaby to wielka szkoda, bo społeczność swingerska, z którą do tej pory się spotkałam, jest bardzo przyjazna, otwarta i życzliwa".

 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates