POLNISCH

Patrycja Nawrócona

Jak była dziwka wsparła szpital Matki Polki kwotą 50 złotych...
 
Patrycja D. z Łodzi przy pomocy koleżanek postanowiła pomóc Instytutowi Centrum Zdrowia Matki Polki i zebrać dla niego niezbędne przedmioty. W ten sposób chce się odwdzięczyć za opiekę nad dzieckiem. Niestety okazało się, że nie można przekazać szpitalowi używanej pościeli i koców.
 
- Spędziłam z synem wiele czasu na oddziale - opowiada Patrycja D. - Jestem wdzięczna lekarzom, pielęgniarkom za wspaniałą opiekę. Chciałam się im odwdzięczyć. Zamierzałam kupić pielęgniarkom ciasto, ale one powiedziały, że nie chcą o tym słyszeć. Wpadłam więc na inny pomysł.
 
Patrycja spędzając tyle czasu w szpitalu widziała czego potrzebuje.
 
- Na oddziale immunologicznym było tylko jedno krzesełko do karmienia około 40 dzieci - dodaje Patrycja D. - Na łóżkach leżała pościel chyba z czasów PRL-u, wyblakłe koce. Małemu trzeba było często zmieniać prześcieradło, a okazało się, że ich zabrakło.
 
Postanowiła więc przy wsparciu znajomych z różnych profili facebookowych rozpocząć zbiórkę. Wiedziała, że szpital potrzebuje między innymi przewijaków, stolików do karmienia, podgrzewaczy do butelek, bezprzewodowych termometrów i dużo pościeli. Listę potrzeb sporządziły oddziałowe.
 
Patrycja zapewnia, że o zbiórce poinformowała szpital, załatwiono niezbędne formalności.
 
- Wiemy o tej zbiórce, bardzo nas cieszy, że ktoś w ten sposób chce się odwdzięczyć za opiekę - zapewnia Adam Czerwiński, rzecznik prasowy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polski. - Zbierane rzeczy miały być nowe, a jeśli są używane to takie, które mogą być zdezynfekowane.
 
Patrycja D. zapewnia, że odzew na tę akację był bardzo duży. Najwięcej osób ofiarowywało pościel i koce.
 
- Okazało się jednak, że przepisy sanitarno-epidemiologiczne nie pozwalają na przekazanie szpitalom używanej pościeli, choć jest ona w bardzo dobrym stanie i była używana może kilka razy - wyjaśnia Patrycja D. - Gdy się o tym dowiedzieliśmy to razem z koleżanką Martą rozpoczęłyśmy kolejną akcję. Wysyłamy e-maile do polskich posłów. Informujemy o sytuacji i prosimy, by zmienili te przepisy. Na razie nie otrzymałyśmy żadnej odpowiedzi.
 
lodz.naszemiasto.pl
 
PS. Gest chwalebny, a jakże, szkoda tylko, że Pani Redaktor opisująca całe zdarzenie nie zna drugiej strony medalu, a mianowicie historii Pani Patrycji sprzed kilku lat. Otóż główna bohaterka artykułu kilka lat temu została skazana przez sąd w Poznaniu prawomocnym wyrokiem za... sutenerstwo i wszystko pozostałe, związane z tym procederem.
 
Wyrok to kara bezwzględnego pozbawienia wolności w zawieszeniu na kilka lat i oddanie Państwu Polskiemu pieniędzy uzyskanych z nierządu, innymi słowy powstałych z krzywdy wielu biednych kobiet. Suma do oddania państwu to około 100 000 złotych. Nad oddaniem tej sumy czuwa kurator.
 
Ciekawi nas, jak jest realizowany prawomocny wyrok sądu? A wracając do szpitala, proponujemy aby Pani Patrycja najpierw oddała zasądzoną kwotę Państwu Polskiemu, które świadomie przez wiele lat oszukiwała jako burdelmama a dopiero później zajmowała się ratowaniem kulejących instytucji państwowych. Słowa zasadne, zwłaszcza, że udało się uzbierać zaledwie 50 złotych...
 
Jak widać, jako burdelmama i dziwka Pani Patrycji szło o wiele lepiej pod względem finansowym. A może tak powrót do starych przyzwyczajeń?
 

Alice Little i jej pasja do intymności

Alice Little nie wstydzi się tego, że zarabia na życie ciałem. Amerykanka pracuje w agencji towarzyskiej Moonlite BunnyRanch w Nevadzie. Twierdzi, że jest najlepiej opłacaną prostytutką w kraju. Kobieta chętnie opowiada o tym, czym się zajmuje. – Jestem psychologiem, doradcą i sekspertem w jednym – tłumaczy.
 
Alice Little otwarcie mówi o wadach i zaletach swojej pracy. Nazywa ją „stygmatyzującą, poniżającą i trudną”, jednocześnie podkreślając, że „to najlepsze, co robiła w życiu”. Amerykanka przekonuje, że jest najlepiej zarabiającą seks-pracowniczką w kraju. Tłumaczy, że bardzo dba o to by „być cenioną w branży”. Każdego roku wydaje w przeliczeniu ponad 8 tysięcy złotych na prezerwatywy i lubrykanty, a także spędza godziny w salonach kosmetycznych i na siłowni. – Wyobraź sobie, że stoisz w szeregu z kilkudziesięcioma, niesamowicie pięknymi kobietami. Wszystkie rywalizują o to, by „zostać wybraną” przez tego samego mężczyznę. Stresujące nieprawdaż? Teraz wyobraźcie sobie, że czujecie się tak przez 12 lub 14 godzin dziennie, pięć dni w tygodniu. Tak w skrócie wygląda moja praca – opowiada Alice Little.
 
Kobieta pracuje w agencji towarzyskiej Moonlite BunnyRanch. Tłumaczy, że tak jak inne „dziewczyny” ma swój apartament, który sama urządziła. Poza zapewniającymi rozrywkę paniami zatrudnieni są tam także kasjerzy i barmani. Dodaje, że w stanie Nevada domy publiczne są licencjonowane i bezpieczne. Amerykanka opowiada, że dzień zaczyna od porannego treningu o godzinie 7 rano. Później przychodzi czas na pracę. Jak ona wygląda? – Spędzam intymne chwile z mężczyznami, parami, samotnymi kobietami, rozwodnikami, prawiczkami, czy wdowcami. Nie ma jednego, określonego typu ludzi, którzy korzystają z usług seks-pracowników. Nie ma też określonego typu ludzi, którzy nimi zostają. Moje koleżanki niegdyś służyły w armii, to absolwentki szkół wyższych, matki, doktorantki i inne. Jesteśmy niezwykle zróżnicowaną grupą kobiet, które łączy jedno: pasja do intymności – wyjaśnia Alice Little.
 
Kobieta twierdzi, że czerpie ze swojej pracy satysfakcję. Podkreśla też, że chodzi w niej o coś więcej, niż tylko o seks. – Tak naprawdę sprzedaję intymność. Jest ona ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia. W namacalny sposób wpływa na nasz stan fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Podobnie jak głaskanie kota może obniżyć ciśnienie – wyjaśnia. – Czasami zgłasza się do mnie para, która pierwszy raz chce spróbować trójkąta, czasami jest to dżentelmen z autyzmem, który chce poćwiczyć przed randką, by poczuć się pewniej – dodaje. Tłumaczy, że sama ustala stawki i godziny pracy, dzięki czemu może rozwijać swoje zainteresowania. – W wolnej chwili uczę się o ludzkiej seksualności. Rozwijam swoją wiedzę z zakresu psychologii i socjologii poprzez książki, wykłady i filmy w internecie, czyli wszystko, do czego dotrę – mówi. Amerykanka chce, by społeczeństwo dowiedziało się więcej o jej pracy i spróbowało ją zrozumieć. Alice Little chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 7 tysięcy osób.
 
fakt.pl
 

METALOWY KOREK ANALNY Z KRYSZTAŁEM

Korek analny ze stali nierdzewnej z kryształem
 
Ten korek analny dostarczy Ci eksplozji wrażeń. Jego kształt pozwala na delikatną penetrację, przy jednoczesnym silnym uczuciu wypełnienia. Przyjazne wymiary powodują, że będzie idealny zarówno dla osób zaczynających przygodę z zabawami analnymi, jak i doświadczonych graczy. Wykonany z całkowicie bezpiecznej stali chirurgicznej. Idealnie gładki i wyprofilowany tak, by dostarczać maksimum satysfakcji. Korek wykończony jest błyszczącym kryształkiem. Nadaje mu to piękny, szlachetny wygląd. Gadżet idealnie sprawdzi się jako prezent.
 
Korzyści dla Ciebie:
 
daje silne uczucie wypełnienia
stal nierdzewna nie uczula
łatwy w utrzymaniu czystości i całkowicie wodoodporny
 

Michael Bagnati - pospolity alfons czy ekskluzywny impressario?

Michael Bagnati - pospolity alfons czy ekskluzywny impressario ds. erotycznych?
 
Jest pan alfonsem?
 
- Jeżeli ktoś uważa mnie za alfonsa, to proszę bardzo. Moim zdaniem alfons to ktoś, kto czerpie korzyść z nierządu, czyli zabiera za każdy stosunek seksualny dziewczynie procent z jej udziału. Ja za pomocą swojej infrastruktury daję dziewczynom szansę, by zarabiały pieniądze na czatach z zagranicznymi klientami.
 
Część zarobków wpada przecież do pana.
 
- No, ale dziewczyny nie sypiają z klientami. Swojego czasu w Niemczech prowadziłem biznes tego typu, że dziewczyny przyjeżdżały i uprawiały prostytucję. Ale wtedy też nie uważałem się za alfonsa, tylko za menedżera prostytucji, który wynajmuje lokal z przygotowaną infrastrukturą. Alfonsem bym był, gdybym od każdej stówy, którą one zarabiały, brał 50 euro, a ja brałem 200 euro za wynajem lokalu. To jest biznes, a nie stręczycielstwo.
 
To było legalne?
 
- Nie. Legalne jest dopiero teraz, a ja jak zwykle wyprzedziłem swój czas o 15 lat. W Niemczech zalegalizowano prostytucję, wyszła z szarej strefy. Odbywa się to w końcu w kontrolowanych przez państwo warunkach.

ZESTAW BDSM DO KRĘPOWANIA JOKER 1, skórzany zestaw BDSM z kajdankami

ZESTAW BDSM DO KRĘPOWANIA JOKER 1
 
Skórzany zestaw BDSM z kajdankami oraz pejczem
 
Solidny zestaw składający się aż z 7 elementów do krępowania i dominowania ciała. Jest to doskonała propozycja dla osób lubiących ostrzejsze zabawy w klimacie BDSM. Spełnij swoje najskrytsze fantazje i daj się ponieść emocjom. Użyj wyobraźni i wczuj się w wybraną rolę - możesz być całkowicie bezbronny(a) i zależny(a) od partnera lub wręcz przeciwnie, przejąć kontrolę nad całą zabawą. Możesz delikatnie smagać ciało partnera znajdującym się w zestawie pejczem lub zapewnić mu o wiele bardziej intensywne doznania. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni - intensywne przeżycia gwarantowane! 
 
W skład zestawu wchodzą:
 
kajdanki na ręce (skóra + plusz)
kajdanki na nogi (skóra + plusz)
knebel na skórzanym pasku
maska skóra z pluszem
obroża ze smyczą
pejcz skórzany
lina do wiązania ciała
 
Knebel, obroża oraz kajdanki posiadają regulację długości zacisku na pasku skórzanym. Pejcz wykonany został z wysokogatunkowej skóry. Ręcznie pleciony, mocny, z uchwytem do zawieszania. Możesz używać go również do pieszczenia intymnych części ciała np. piersi lub zewnętrznej części waginy. 
 
Pejcz to fantastyczny gadżet, który można wykorzystywać na wiele sposobów. W połączeniu z innymi erotycznymi zabawkami zapewnia jeszcze bardziej zniewalającą i podniecającą stymulację.
 

Grupa taneczna Niepokorni, erotyczne show w najlepszym wydaniu

Grupa taneczna Niepokorni to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu
 
Grupa taneczna Niepokorni to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu. Formację tworzą doświadczeni i nagradzani tancerze i tancerki, którzy wcześniej występowali w innych zespołach lub pokazach solowych. Każdy nas tancerz erotyczny i tancerka mają na swoim koncie wiele sukcesów, w tym też często sesje fotograficzne w najlepszych magazynach – Playboy, CKM i innych.
 
Pracujemy na najwyższych obrotach, dopracowujemy nasze choreografie do perfekcji pod każdym względem. Swój profesjonalizm prezentujemy podczas występów. Każda nasza tancerka erotyczna i tancerz to wysportowane osoby o perfekcyjnych ciałach, które swoimi zmysłowymi ruchami zapewnią gorącą atmosferę podczas imprezy. Do wszystkich zleceń podchodzimy z fantazją i zaangażowaniem.
 
Taniec erotyczny, striptiz, widowiskowa samba, którą zaprezentuje nasza tancerka erotyczna, to tylko kilka tematów na nasze występy. Pokazy grupy Niepokorni odbywają się w rozmaitych lokalach i klubach, na bankietach, imprezach okolicznościowych, happeningach i prywatkach w całej Polsce.
 
Występujemy w filmach, teledyskach i na pokazach. Naszym tańcem urozmaicamy wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Jesteśmy jedyną elitarną grupą w Polsce, która oferuje tak szeroki wachlarz usług tanecznych oraz oferuje barmanki toples i sexy hosting.
 
 
Dlaczego warto nas zaprosić? Ponieważ jesteśmy najlepsi w kraju!
 
• NASZĄ MARKĘ BUDUJEMY NA KAŻDYM WYSTĘPIE
 
Robimy wszystko, aby po pokazie nasz klient był zadowolony i polecił nas swoim znajomym.
 
• TAŃCZYMY W NAJLEPSZYM SKŁADZIE
 
Nasz zespół tworzą medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, a także instruktorzy tańca i fitness. Każda nasza tancerka erotyczna to modelka lub fotomodelka. Nasze dziewczyny często współpracują z najlepszymi projektantami oraz fotografami w Polsce. Również każdy tancerz erotyczny może pochwalić się bogatym portfolio, często można spotkać naszych tancerzy na pokazach mody.
 
• JESTEŚMY ELITARNĄ GRUPĄ TANECZNĄ
 
Taniec to nasza pasja, kochamy naszą pracę i staramy się aby każdy występ, wszystkie zdjęcia i wszelkie realizowane projekty były perfekcyjnie przygotowane. Jako grupa Niepokorni występujemy od kilku lat. Mamy świeże, nowatorskie pomysły, czerpiemy również z naszego doświadczenia, ale nie kopiujemy pomysłów. Budujemy swoją markę tak, aby oczarować i zaskoczyć publiczność.
 
• TO WSZYSTKO ROBIMY DLA PUBLICZNOŚCI
 
Wiele razy właściciele klubów mówili, że jeszcze na żadnym podobnym pokazie publiczność nie bawiła się tak świetnie. Reakcja publiczności jest naszym motorem do działania, to ona nas nakręca.
 
• WIEMY JAK BYĆ NAJLEPSZĄ GRUPĄ TANECZNĄ
 
Mamy porównanie z innymi, gdyż większość tancerzy z grupy Niepokorni tańczyła w innych formacjach tego typu.
 
• WYSTĘPUJEMY NIE TYLKO NA SCENIE
 
Wzięliśmy udział między innymi w filmie Patryka Vegi "Ciacho" i w programie telewizyjnym "Szał Ciał". Występujemy jako hostessy i hości na bankietach i podczas walk bokserskich. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych do reklam, kalendarzy itp. Pojawiamy się także w mediach.
 
 
Jeżeli potrzebny jest ci świetny tancerz erotyczny lub tancerka na imprezę, aby zapewnić gorącą atmosferę, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji. Możemy przygotować indywidualną choreografię i spełnić wszystkie oczekiwania. Z nami masz pewność, że wydarzenie, które zorganizujesz, będzie niezapomniane dla każdego uczestnika!
 
Grupa taneczna Niepokorni
 

Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates