Swingersi o swoim środowisku, wypowiedzi zebrane z portalu zbiornik.com
 
"Ja wypowiem się jako kobieta. Byliśmy tam / w klubie swingerskim - przyp. red. / ze znajomymi i dobrze się bawiliśmy tylko ze względu na towarzystwo zapraszające. Reszta była przerażająca! Średnia wieku 60+, waga ciężka zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Byłam tylko raz przez cały wieczór w toalecie, bo jak zostałam zaczepiona przez takiego pana Staszka, wychodząc z niej, to zakrętów nie mogłam połapać, biegnąc do naszej ekipy".
 
"Witam. My ostatnio wybraliśmy się do Lavy. Klub miał być otwarty do 5 a Open Bar okazał się fikcją. Do klubu przyszedłem ok. 1-szej w nocy. A o 2.30 przestali sprzedawać mi alkohol, który miałem w ramach Open Bar".
 
"Ostatnio byliśmy w pewnym klubie na gangbang party. Była to nasza pierwsza wizyta w swingers klubie i planowaliśmy tylko podglądać innych, poczuć atmosferę, przejść taką próbę czy to nasz klimat czy nie. Klub miał strefę, w której można było pić i palić, strefę jedzenia oraz strefę seksu z tematycznymi pokojami. Większość osób siedziała w strefie picia i palenia i tylko co jakiś czas ktoś udawał się do strefy seksu. Gdy tam weszliśmy, zaczęło podążać za nami kilku facetów głupio się do nasz szczerząc. Klimat był w jak podrzędnym kinie porno. Gdy stanęliśmy w progu aby obejrzeć gangbang w jednym z pokoi, wokół nas stanęło chyba z 4 facetów. Jeden z nich bez słowa zaczął dotykać mnie po ramieniu. Gdy odsunęłam ramię, on w milczeniu oddalił się. Reszta stojąc przy nas onanizowała się, obserwując gangbang na łóżku. Poszliśmy do innego pokoju, oni za nami".
 
"To typowe zachowanie większości singli w klubie. My nazywamy takich panów "chodzące wibratory". Nigdy nie są zainteresowani zawarciem bliższej znajomości, nie podejmą rozmowy, która mogłaby zakończyć się jakąś wspólną zabawą, natomiast zadziwiają w sprytnym skradaniu się za plecami kobiet i atakowaniem od tyłu. Na kilkadziesiąt wizyt tylko raz poznaliśmy wyjątkowo przystojnego i inteligentnego singla, który sam podszedł do naszej grupy, przedstawił się i zabawiał nasze panie rozmową. Niestety większość facetów zachowuje się w klubie jak w agencji zakładając, że skoro zapłacili, to muszą "podupczyć".
 
zbiornik.com
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates