Models FX - liderem na polskim rynku!
 
MODELS FX - zawodowi tancerze specjalizujący się w pokazach erotycznych dla Pań.
 
W naszej ofercie polecamy występy w clubach, dyskotekach, teatrach, jak również rozgrzewamy mniejsze imprezy okolicznościowe, jak urodziny, czy wieczory panieńskie. Ponadto mamy na koncie liczne występy na scenach międzynarodowych. W 2000 roku okrzyknięto nas liderem na polskim rynku wśród erotycznych grup tanecznych w stylu Chippendales co utrzymuje się do dziś. Jako jedyni w Polsce kształcimy przyszłych tancerzy erotycznych. O naszym wielkim powodzeniu mogą świadczyć rzesze rozkrzyczanych fanek w całej Polsce oraz ilość widowisk, w których gramy główną rolę.
 
Pod nazwą MODELS FX działamy od 2000 roku. Z początku mięliśmy obawy, czy show w stylu Chippendales znajdzie w Polsce wystarczającą ilość miłośniczek, jednak okazało się, że chętnych i odważnych pań nie brakuje. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy szczyty popularności i wzbudziliśmy szerokie zainteresowanie mediów.
 
W naszym składzie znajdziecie Panie wyłącznie przystojnych, wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dodajmy do tego wysoką kulturę osobistą tancerzy, kreatywność, pasję i sexappeal, a otrzymamy mieszankę wybuchową - świetne widowisko!
 
Potrafimy spełnić nawet najbardziej wyrafinowane, najdziksze fantazje Kobiet. Dbamy, by każdy show był jedyny w swoim rodzaju, nasycony sexapilem i erotyką w granicach dobrego smaku. Uwodzimy, czarujemy, rozpalamy swoim tańcem zmysły do białości. Staramy się odgadnąć potrzeby Pań, oderwać je choć na chwilę od szarej codzienności i, jak do tej pory, udaje nam się to w 100%.
 
Widowiska erotyczne w wykonaniu tancerzy z MODELS FX są wyjątkowe i niepowtarzalne, jak niepowtarzalne i wyjątkowe są Kobiety, dlatego sami zajmujemy się choreografią, odpowiednio dobraną muzyką i kostiumami, wdrażając w życie coraz to nowe projekty. Stale podnosimy jakość naszych występów, pracujemy ciężko, by wprowadzić Was drogie Panie w świat magii, świat fantastycznych, niezapomnianych doznań...
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates