Seksowna bielizna pielęgniarki
 
Moja pielęgniarka zrobiła to zdjęcie na nocnym dyżurze. Chwila spokoju, pacjenci zdrowieją podczas snu, pielęgniarka wypełniła całą jedną tonę dokumentów i w zaciszu szpitalnej łazienki zrobiła dla mnie i dla was erotyczne selfie. Jakość zdjęcia może nie jest najlepsza, jednak czego oczy nie wypatrzą, wyobraźnia podpowie...
 
Mundurek jest prosty w kroju, dopasowany do ciała. Są zatrzaski zamiast guzików. Wystarczy chwycić oburącz, szarpnąć i ciało pielęgniarki widzimy w całej okazałości. Jak dla mnie, prywatnego pacjenta, jest to najbardziej seksowne ciało na świecie.
 
Mundurek jest nie za długi i nie za krótki. W sam raz by nie pokazywać pacjentom tego co intymne. Jeśli mają ochotę niech fantazjują, ale zobaczyć nie zobaczą. Podejście profesjonalne i za to cenię moją kobietę.
 
Białe majteczki z koronkowym przodem i bawełnianym tyłem. Jedne z ulubionych i często zakładanych pod biały mundurek. Ciekawe czy jakiś pacjent przypuszczał, że tej nocy moja pielęgniarka ma na sobie majteczki z przeźroczystym przodem?
 
Cipka... ogolona, z paseczkiem, z trójkącikiem? A to już może wypatrzycie sami? Można zgadywać...
 
jaimojapielegniarka.blogspot.com
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates