Zatyczka analna w postaci kitki
 
Kitka to rzecz wielce pobudzająca erotyczne fantazje panów. Można ją owinąć wokół nadgarstka i pięknie odginać kobiece ciało do tyłu… można za nią szarpnąć i zmusić wybrankę, by grzecznie wzięła co nieco do ust… można wreszcie niewinnie założyć za ucho i w pełnym napięciu czekać na rozwój wydarzeń.
 
Jednak mówiąc o kitce mam na myśli nie tylko włosy, ale również kitkę… na korku analnym, którą to każda Pani może pomachać tuż przed nosem swojego Pana. Jeśli nigdy wcześniej nie myśleliście o takiej zabawce, to proponuję zacząć...
 
Po pierwsze – lisia kitka to zaskakująca odmiana po koronkach, gorsetach i superszykownych kostiumach do łóżka. Jest zwierzęca, perwersyjna, a przy tym… rozbrajająco urocza. Drodzy Panowie, czy potrafilibyście się złościć na taką lisiczkę? ;)
 
Po drugie – można za nią pociągać tak samo, jak za warkocz – sterując ruchami partnerki i doprowadzając ją do obłędnego orgazmu – nie zapominajmy przecież o tym, że pod nią kryje się zatyczka analna… – jeśli kiedykolwiek podczas seksu miałaś w swojej pupie chociażby palec, to z pewnością wiesz, o czym mówię… ;)
 
Po trzecie – życie jest za krótkie, żeby sobie czegokolwiek odmawiać ;) Jeśli nie spróbujesz, to nigdy nie przekonasz się, jak to jest być prawdziwą lisicą!
 
bezfartuszka.pl
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates