Elastyczne dildo Limba Flex
 
W czasach, w których spersonalizować możesz niemal wszystko, uwielbiany producent zabawek erotycznych postanowił oddać w ręce swoich klientów gadżet, któremu sami nadadzą ostateczny kształt. Poznajcie Limba Flex – dildo, które możesz nagiąć do swoich potrzeb.
 
Zaprzyjaźni się z każdym ciałem
 
Wszyscy jesteśmy inni, i wszyscy mamy prawo do przyjemności i dobrego seksu. Mając to na uwadze, designerzy Fun Factory postanowili umieścić we wnętrzu Limba Flex elastyczny rdzeń. Dzięki temu, jest ono podatne na formowanie i zginanie pod Twoje dyktando. Nie martw się, nie ma możliwości, by gadżet zmienił kształt podczas zabawy. Tylko Ty możesz to zrobić.
 
Do masażu zarówno punktu G, jak i gruczołu prostaty
 
Wystarczy, że zegniesz Limba Flex odpowiednio, a ono wymości się w Tobie wygodnie i zrobi dokładnie to, czego od niego oczekujesz.
 
Idealna zabawka dla początkujących
 
Gadżet ma delikatnie stożkowaty kształt i smukły trzon, dzięki czemu może być z powodzeniem używany przez osoby stawiające pierwsze kroki w seksie i pieszczotach analnych.
 
Możesz je przytwierdzić do każdej gładkiej powierzchni
 
Z pewnością docenisz fakt, że możesz z tym dildo dokazywać solo, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Wystarczy posadzka, ściana pod prysznicem, czy lustro, aby przytwierdzić pieszczocha i zacząć harce. Nie martw się, dildo nie straci przyczepności nawet jeśli popadniesz w stany najwyższej euforii.
 
Idealny duet, czyli strapon
 
Gadżet został tak zaprojektowany, aby można było używać go wespół z uprzężą. Jest dobrze wyważony, a jego podstawa na tyle szeroka i cienka, by ściśle przylegać do ciała. Dzięki temu strona aktywna w pełni kontroluje sytuację i nic nie rozproszy ani jej, ani partnerki lub partnera. No chyba, że zazdrosny sąsiad zza ściany.
 
Dostępne w dwóch rozmiarach
 
Większa wersja Limba Flex M mierzy 18 centymetrów i najlepiej sprawdzi się podczas penetracji połączonej z intensywnymi ruchami w przód i w tył. Wersja mniejsza jest długa na 12 centymetrów i jest stworzona do precyzyjnej stymulacji. Ten model nazywa się Limba Flex S.
 
Gadżet jest bezpieczny dla Twojego zdrowia
 
Fun Factory słynie z produktów wysokiej jakości i Limba Flex jest tego najlepszym przykładem. Dildo powstało z całkowicie bezpiecznego, nieporowatego i hipoalergicznego materiału. Brykaj na zdrowie!
 
kinkywinky.pl
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates