Słów parę o Bondage...
 
Bondage wywodzi się z Kinbaku, japońskiej sztuki ozdobnego wiązania i krępowania ciała. Bondage to nic innego, jak wymyślne krępowanie drugiej osoby, o silnym podłożu seksualnym, w skrajnych formach jest praktyką BDSM.
 
Aby zacząć bawić się w Bondage, potrzeba zaufania do drugiej osoby, w końcu zostaje się od niej zupełnie zależnym i zdanym na jej pomysły. Bondage może zapewnić wielu przeżyć zarówno osobie dominującej, jak i uległej, decydowanie o kimś, lub zupełna zależność mogą potęgować doznania.
 
Bondage nie musi od razu oznaczać skrępowania całego ciała, w ten tajemniczy świat można zanurzać się stopniowo, zaczynając od związania rąk lub przypięcia do łóżka nóg osoby uległej. Jeżeli żaden z partnerów nie przejawia skłonności do dominacji lub uległości, możecie bez obaw zamieniać się rolami. Poza ograniczaniem ruchów można wykorzystać również opaskę na oczy, która uniemożliwiając patrzenie, jeszcze bardziej zdezorientuję osobę. Ograniczenie jednego zmysłu, automatycznie wyostrza inne, zatem, jeżeli nic się nie widzi, dotyk jest odczuwany jeszcze intensywniej, co może stanowić wystarczający pretekst do spróbowania takich zabaw i zaspokojenia swojej ciekawości.
 
Kiedy planujecie zabawy w Bondage pamiętajcie o bezpieczeństwie, nie należy krępować za mocno, w końcu zatrzymanie krążenia u partnera nie jest waszym celem. Warto pamiętać, że Bondage może być niebezpieczne, jeżeli wykonuje je osoba bez wyobraźni. Uważnie obserwujcie reakcje partnera, podczas krępowania lub ustalcie znak stopu, który będzie wyraźnym sygnałem dla obydwojga z was, że już wystarczy.
 
Krępowanie można łączyć z innymi sposobami ograniczania drugiej osoby, o zakrywaniu oczu już wspomnieliśmy, poza tym możemy kneblować partnera, by nie mógł nam się w ogóle sprzeciwić. Kneblowanie na ogół jest wprowadzane po jakimś czasie od rozpoczęcia zabaw z Bondage, tak by osoba mogła się oswoić z różnymi formami zniewolenia.
 
W bardziej zaawansowanym stopniu zabawy typu Bondage mogą być łączone z różnymi formami kar, takimi jak klapsy czy bicie pejczem, lub innym przeznaczonym do tego przedmiotem. Wymierzenie klapsów nieposłusznemu partnerowi może jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę w sypialni, pod warunkiem, że druga osoba zgodzi na takie praktyki.
 
Bondage to doskonały sposób na przełamanie sypialnianej nudy, spróbowanie czegoś nowego i ekscytującego, sprawienie, że znowu na myśl o seksie przejdą nasze ciało dreszcze, a serce zacznie bić szybszym, nierównym tempem.
 
Bondage jest praktykowane na całym świecie przez osoby w różnym wieku, zarówno przez nowych partnerów, jak i pary z długim stażem. W przypadku tych drugich jest nawet częściej spotykane, ponieważ Bondage jest sposobem na wyrwanie się z rutyny, a osoby będące razem przez długi czas, mają do siebie zaufanie i chętniej oddają się w ręce partnera.
 
loveplace.pl
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates