Seksowny Ultra Violet
 
Niepokorny i wyrazisty – jak Prince, David Bowie czy Jimi Hendrix – ikony zachodniej popkultury. Taki właśnie jest Ultra Violet.
 
”Ten kolor to coś więcej niż trendy w świecie projektowania. To naprawdę odzwierciedlenie tego, co jest potrzebne w dzisiejszym świecie” – wyjaśnia Laurie Pressman – wiceprezes Pantone Colour Institute.
 
Instytut Pantone to firma z branży poligraficznej, która stworzyła własną, unikatową skalę kolorów. Posługują się nią projektanci, graficy, architekci, ale przede wszystkim kreatorzy mody.
 
Fiolet jest dość wymagającym kolorem i trudno do niego przekonać Polki, które zdecydowanie i – niemal od zawsze – wolą klasyczną czerń lub biel. Jednak jest to barwa, która daje wiele możliwości, zwłaszcza przy projektowaniu luksusowej bielizny. Zdecydowana większość kobiet może i powinna wybrać intrygującą purpurę.
 
Ultra Violet, według Pantone Colour Institute, przywodzi na myśl niezbadane tajemnice kosmosu, ale doskonale sprawdzi się też w romantycznych i zmysłowych kreacjach, a bielizna w tym odcieniu doda każdej stylizacji pikanterii i wyrafinowania.
 
Jak nosić fiolet? Odpowiedź znajdziecie na światowych pokazach mody. Fiolet od stóp do głów lansują Kenzo, Gucci i Versace. Niektórzy topowi projektanci idą o krok dalej, odważnie łącząc go z czerwienią czy żółcią.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates