Prawdziwy świat BDSM
 
1. Każda sesja jest inna, każda jest wyzwaniem, a spektrum możliwości jest praktycznie nieskończone. No i klienci są inni. Są starsi, bardziej ustawieni, głównie garniacy. BDSM to usługa bardziej luksusowa, droższa. Dlatego panowie nie przychodzą częściej niż raz w miesiącu.
 
2. Fantazje o seksie analnym to dla wielu mężczyzn wciąż sfera tabu, bo kojarzy się z homoseksualizmem oraz uległością.
 
3. Tabu doświadczania przyjemności seksualnej nie ciąży wyłącznie na kobietach. Zdecydowana większość uległych klientów to mężczyźni, a nie ma społecznego przyzwolenia na tę formę ekspresji seksualnej. Mężczyźni też nie mogą pokazywać swojej miękkiej strony, słabości, wrażliwości.
 
4. Nasze ciało często pamięta to, co umysł z siebie bardziej lub mniej świadomie wyrzucił. Dlatego te największe lęki i największe żądze manifestują się właśnie w seksie. Często to, co było w dzieciństwie źródłem lęku, ograniczenia, frustracji, przeistacza się w dorosłym wieku w to, co nas podnieca.
 
5. Kościół jest bardzo BDSM-owy. Tam jest dużo uległości i dominacji, bondage, bólu, "uszlachetniającego cierpienia".
 
6. Ból to ciekawy temat. Ból to intensywna stymulacja. Kiedy potraktujemy go jako narzędzie, a nie cel sam w sobie, może okazać się, że robi się przyjemnie. Każdy klaps dla osoby, która tego chce i jest na to gotowa, wpompowuje w organizm kolejną dawkę endorfin, które jak wiadomo poprawiają samopoczucie, a nawet wywołują euforię.
 
7. Bondage może być jak akupresura, bioenergetyka, czy wiele innych technik mających ten sam cel. Uzdrawia, uwalnia emocje z ciała, poprawia przepływ energii, odblokowuje. W bondage można zajmować się sznurem, węzłami i efektami wizualnymi, a można też skupiać się na człowieku, na interakcji, dialogu. Każda intensywna sesja jest jak ponowne narodziny.
 
8. Są dwie szkoły, wg których działają ludzie. "Safe, sane, consensual" (bezpieczeństwo, zdrowy rozsądek i obopólna zgoda) zakłada omawianie wszystkiego i ustalanie warunków, w tym kodów (tzw. żółtych i czerwonych kartek) przed sesją oraz RACK: Risk Aware Consensual Kink. Ta definicja zakłada, że obie bądź wszystkie strony są w pełni świadome swoich decyzji i związanego z nimi ryzyka.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates