- Nie wiem kto wynalazł buty na wysokich obcasach, ale wszystkie kobiety zawdzięczają mu wiele - zapewne zgodzisz się z Marilyn Monroe? - pytanie Joanny wyrwało mnie z chwilowej zadumy.
 
- Bez dwóch zdań! Gdy się w nich poruszacie wasze nogi zdają się sięgać nieba… Wysoka szpilka to niewerbalny znak, że czujecie się kobieco, zaś pod względem seksualnym jesteście otwarte i pewne siebie. Chcecie czuć się pożądane i wiecie, że tak jest. Każdy odgłos szpilek, każdy kolejny stukot wprawia mężczyzn w trans. Dobrze to wiem... - wyrzuciłem z siebie niemal na jednym wydechu.
 
- Jesteście wzrokowcami, to fakt. Im dłużej patrzycie na seksowne ruchy i zmysłowe ciało, tym bardziej ich pożądacie. A wygląd i odgłos szpilek wydłuża czas waszej uwagi do granic możliwości. Kobiety w butach na wysokim obcasie wyglądają seksownie w obskurnej dzielnicy, na kanapie lub stole, w łóżku lub klubie. Pokaż mi mężczyznę, który marzy o zdejmowaniu kobiecie conversów w trakcie namiętnego seksu… Nie ma takiego, za to tych, którzy błagają byśmy miały szpilki podczas intymnych chwil… po prostu nie zliczysz.
 
- To fakt, z którym nie należy polemizować.
 
- Jesteś fanem dekoltu stóp?
 
- Dekoltu stóp?
 
- Tego odsłonionego fragmentu stopy z przodu, kiedy kobieta ma na sobie szpilki. Przy głębokim dekolcie widać odrobinę palców. Z pasją na to poluję i uważam, że najlepsze buty na obcasie są właśnie takie - mocno wydekoltowane i wysokie, minimum dziesięć centymetrów.
 
- Cóż mogę powiedzieć… Chyba tylko tyle, że twoje słowa to miód na moje serce. Byłbym skrajnie nieszczery, gdybym powiedział, że nie chciałbym ciebie zobaczyć w takich butach...
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates