Erotyczny apartament do wynajęcia, czyli opinie o inicjatywie Szampan i Sekrety
 
Żeby zamówić pokój fantazji, musisz mieć skończone 18 lat. Właściciele gwarantują przyjeżdżającym pełną dyskrecję. Do wyboru wizyta lekarska, komisariat policji, kino czy pokój zabaw Christiana Grey'a. – Apartament ma grube ściany. Nikt z sąsiadów nie usłyszy szalonego i dzikiego seksu – zapewnia Aleksandra Rasz, pomysłodawczyni apartamentu „Szampan i sekrety”, w którym Polacy mogą spełnić swoje fantazje erotyczne.
 
A co o inicjatywie sądzą goście?
 
"Miejsce jest bardzo romantyczne, zgodne z opisem, fajnie urządzone, można spełniać wszystkie marzenia erotyczne. Moim zdaniem, powinno być trochę taniej i w takim apartamencie powinno być posprzątane idealnie a było porównywalne jak w hotelu 3 gwiazdki... Mimo tego polecam z czystym sumieniem".
 
"Pozytywy:
- pełen profesjonalizm i dyskrecja w załatwieniu terminu, przekazaniu kluczy itp.
- nie żałowano pieniędzy na urządzenie tego miejsca, wszystko jest najwyższej klasy
- można spełnić wiele fantazji, które trudno spełnić gdziekolwiek indziej
- można się wyspać po nocnych harcach, bo łóżko mega wygodne :D
Negatywy:
- cena jest przesadzona, zarówno za sam pobyt, jak i za wszelkie dodatki. Gdyby oscylowała ona w granicach powiedzmy 300 zł to byłbym tam stałym bywalcem, natomiast 800 zł to dla mnie nieco cena zaporowa, za takie pieniądze można spędzić noc w pięciogwiazdkowym hotelu w centrum Warszawy, gdzie jednak komfort jest o wiele wyższy
- słabo z parkowaniem, trzeba sporo przejść
 
Krótko mówiąc - super miejsce, gdzie można spełnić fantazje, natomiast cena jest nieadekwatna do oferowanego standardu i usług".
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates