Dildo Dragon Lunar - zabawka erotyczna od sklepu Bad Wolf
 
Dildo Dragon Lunar to zabawka dla miłośników smoczych doznań... Jeśli kochasz smoki, te mityczne, piękne i pełne podziwu stworzenia, to Dildo Lunar jest zabawką dedykowaną właśnie dla ciebie.
Zabawka została zaprojektowana tak, by jej kształt anatomiczny dawał intensywne doznania, a jak sama nazwa wskazuje, jest to zabawka, która świeci w ciemności...
Wersja Cum posiada w sobie wężyk silikonowy oraz dodatkowo strzykawkę o pojemności 50-60 ml. W naszym sklepie do zabawek Cum zakupisz również lubrykant (sztuczną spermę) Wolf Cum, która świetnie nadaje się do tego typu zabawek.
 
"Nasza firma PRINT SHOOT pod marką Bad Wolf wykonuje i dostarcza w dyskretny sposób produkty erotyczne najwyższej jakości. Zabawki są wzorowane na narządach płciowych zwierząt oraz innych fantastycznych stworzeniach. Nasza firma jako pierwsza w Polsce zadebiutowała z zabawkami tej treści. Nasze produkty są wykonywane ręcznie, a co za tym idzie każda z zamówionych zabawek jest indywidualnym projektem i wykonaniem. Każda z zabawek będzie różnić się kolorystyką czy ułożeniem kolorów w mieszaniu. Dzięki temu każdy otrzymuje swoją własną, niepowtarzalną i unikatową zabawkę".
 
Zespół Bad Wolf
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates