Grupa taneczna Niepokorni to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu
 
Grupa taneczna Niepokorni to doskonały pomysł na show w najlepszym wydaniu. Formację tworzą doświadczeni i nagradzani tancerze i tancerki, którzy wcześniej występowali w innych zespołach lub pokazach solowych. Każdy nas tancerz erotyczny i tancerka mają na swoim koncie wiele sukcesów, w tym też często sesje fotograficzne w najlepszych magazynach – Playboy, CKM i innych.
 
Pracujemy na najwyższych obrotach, dopracowujemy nasze choreografie do perfekcji pod każdym względem. Swój profesjonalizm prezentujemy podczas występów. Każda nasza tancerka erotyczna i tancerz to wysportowane osoby o perfekcyjnych ciałach, które swoimi zmysłowymi ruchami zapewnią gorącą atmosferę podczas imprezy. Do wszystkich zleceń podchodzimy z fantazją i zaangażowaniem.
 
Taniec erotyczny, striptiz, widowiskowa samba, którą zaprezentuje nasza tancerka erotyczna, to tylko kilka tematów na nasze występy. Pokazy grupy Niepokorni odbywają się w rozmaitych lokalach i klubach, na bankietach, imprezach okolicznościowych, happeningach i prywatkach w całej Polsce.
 
Występujemy w filmach, teledyskach i na pokazach. Naszym tańcem urozmaicamy wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie. Jesteśmy jedyną elitarną grupą w Polsce, która oferuje tak szeroki wachlarz usług tanecznych oraz oferuje barmanki toples i sexy hosting.
 
 
Dlaczego warto nas zaprosić? Ponieważ jesteśmy najlepsi w kraju!
 
• NASZĄ MARKĘ BUDUJEMY NA KAŻDYM WYSTĘPIE
 
Robimy wszystko, aby po pokazie nasz klient był zadowolony i polecił nas swoim znajomym.
 
• TAŃCZYMY W NAJLEPSZYM SKŁADZIE
 
Nasz zespół tworzą medaliści mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych, a także instruktorzy tańca i fitness. Każda nasza tancerka erotyczna to modelka lub fotomodelka. Nasze dziewczyny często współpracują z najlepszymi projektantami oraz fotografami w Polsce. Również każdy tancerz erotyczny może pochwalić się bogatym portfolio, często można spotkać naszych tancerzy na pokazach mody.
 
• JESTEŚMY ELITARNĄ GRUPĄ TANECZNĄ
 
Taniec to nasza pasja, kochamy naszą pracę i staramy się aby każdy występ, wszystkie zdjęcia i wszelkie realizowane projekty były perfekcyjnie przygotowane. Jako grupa Niepokorni występujemy od kilku lat. Mamy świeże, nowatorskie pomysły, czerpiemy również z naszego doświadczenia, ale nie kopiujemy pomysłów. Budujemy swoją markę tak, aby oczarować i zaskoczyć publiczność.
 
• TO WSZYSTKO ROBIMY DLA PUBLICZNOŚCI
 
Wiele razy właściciele klubów mówili, że jeszcze na żadnym podobnym pokazie publiczność nie bawiła się tak świetnie. Reakcja publiczności jest naszym motorem do działania, to ona nas nakręca.
 
• WIEMY JAK BYĆ NAJLEPSZĄ GRUPĄ TANECZNĄ
 
Mamy porównanie z innymi, gdyż większość tancerzy z grupy Niepokorni tańczyła w innych formacjach tego typu.
 
• WYSTĘPUJEMY NIE TYLKO NA SCENIE
 
Wzięliśmy udział między innymi w filmie Patryka Vegi "Ciacho" i w programie telewizyjnym "Szał Ciał". Występujemy jako hostessy i hości na bankietach i podczas walk bokserskich. Bierzemy udział w sesjach zdjęciowych do reklam, kalendarzy itp. Pojawiamy się także w mediach.
 
 
Jeżeli potrzebny jest ci świetny tancerz erotyczny lub tancerka na imprezę, aby zapewnić gorącą atmosferę, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji. Możemy przygotować indywidualną choreografię i spełnić wszystkie oczekiwania. Z nami masz pewność, że wydarzenie, które zorganizujesz, będzie niezapomniane dla każdego uczestnika!
 
Grupa taneczna Niepokorni
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates