ZESTAW BDSM DO KRĘPOWANIA JOKER 1
 
Skórzany zestaw BDSM z kajdankami oraz pejczem
 
Solidny zestaw składający się aż z 7 elementów do krępowania i dominowania ciała. Jest to doskonała propozycja dla osób lubiących ostrzejsze zabawy w klimacie BDSM. Spełnij swoje najskrytsze fantazje i daj się ponieść emocjom. Użyj wyobraźni i wczuj się w wybraną rolę - możesz być całkowicie bezbronny(a) i zależny(a) od partnera lub wręcz przeciwnie, przejąć kontrolę nad całą zabawą. Możesz delikatnie smagać ciało partnera znajdującym się w zestawie pejczem lub zapewnić mu o wiele bardziej intensywne doznania. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni - intensywne przeżycia gwarantowane! 
 
W skład zestawu wchodzą:
 
kajdanki na ręce (skóra + plusz)
kajdanki na nogi (skóra + plusz)
knebel na skórzanym pasku
maska skóra z pluszem
obroża ze smyczą
pejcz skórzany
lina do wiązania ciała
 
Knebel, obroża oraz kajdanki posiadają regulację długości zacisku na pasku skórzanym. Pejcz wykonany został z wysokogatunkowej skóry. Ręcznie pleciony, mocny, z uchwytem do zawieszania. Możesz używać go również do pieszczenia intymnych części ciała np. piersi lub zewnętrznej części waginy. 
 
Pejcz to fantastyczny gadżet, który można wykorzystywać na wiele sposobów. W połączeniu z innymi erotycznymi zabawkami zapewnia jeszcze bardziej zniewalającą i podniecającą stymulację.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates