Jak korzystają z życia zamożni muzułmanie? Polska żona pewnego szejka uchyla rąbka tajemnicy. Jaka ona jest? Kluby nocne jak na Zachodzie Europy, dostępność mocnych używek, prostytucja, gwałty, niewolnice, a nawet homoseksualizm.
 
- Luksusowa prostytucja dziewczyn z Europy i całego świata to norma. Za pieniądze, które krążą w Dubaju, kobiety zaspokajają nawet dziwniejsze rzeczy niż te, które im przypisywano - mówi Laila Shukri w rozmowie z se.pl, odnosząc się do doniesień medialnych, jakoby grupa polskich modelek miała świadczyć obrzydliwe „usługi” seksualne arabskim szejkom.
 
- Wiele rodzin żyje z islamem w zgodzie. Jeżeli chodzi o elity, to zwłaszcza młodzi są inni. Czują się ograniczeni islamem. Państwo nie postawi im dyskoteki w centrum miasta, budują je więc sami na pustyni, pod ziemią. Hipokryzja dotycząca używek lub seksu jest powszechna - uważa autorka książki „Perska miłość”, odsłaniającej kulisy nocnego życia w zamożnych krajach Zatoki Perskiej.
 
- Powszechne są prostytucja, zdrady małżeńskie i homoseksualizm - dodaje autorka ukrywająca się pod pseudonimem Laila Shukri. - Targi dziewczynek, które są dziewicami, są normą. Porywa się je np. w Indiach, później służą szejkom jako niewolnice albo się je po gwałcie porzuca na pustyni. (…) De facto islam dopuszcza stosunki z dzieckiem, jeżeli miało pierwszą miesiączkę - zauważa rozmówczyni se.pl.
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates