Wszystko zaczęło się w czerwcu 2012 roku. Moja obecna pracodawczyni była wówczas luksusową damą do towarzystwa, której apetyt na życie rósł w miarę możliwości finansowych. To dlatego powstał blog Zapiski Ladacznicy, który w krótkim czasie stał się czołowym medium erotycznym, znanym w całym różowym środowisku.
 
20 tysięcy odsłon miesięcznie, miesiąc w miesiąc, przez 6 lat istnienia bloga, bez wątpienia umocniło naszą, i tak już silną, pozycję w polskiej branży erotycznej. Bogaci klienci z Polski i liczne grono czytelnicze z całego świata, które zgromadziliśmy wokół bloga Zapiski Ladacznicy, było jednak tylko ułamkiem naszej działalności. Duże pieniądze z luksusowej prostytucji i nieformalne kontakty towarzyskie wpływowych klientów umożliwiły bowiem rozszerzenie działalności poza granice Polski.
 
Biegła znajomość języka niemieckiego mojej szefowej spowodowała, że ekspansja naturalnie została skierowana na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. 6 lat istnienia bloga to częste wyjazdy na Zachód, liczni klienci, mnogie znajomości, jeszcze większe pieniądze, słowem - tworzenie siatki towarzysko-erotyczno-biznesowej, związanej z tamtejszym rynkiem.
 
Marzec 2018 roku to kolejny moment przełomowy w naszej działalności. Oto bowiem blog Zapiski Ladacznicy przestaje istnieć a w jego miejsce pojawia się międzynarodowa strona erotyczna, której celem jest skupienie pod swoimi skrzydłami światowej branży erotycznej. Stąd międzynarodowe konsorcjum Pani Joanny Dark.
 
Obecnie głównym celem konsorcjum jest erotyczne pośrednictwo, którym zajmuje się inicjatywa o nazwie Luksusowa Agencja Pośrednictwa Erotycznego / LAPE /. Do istotnych zadań LAPE należy monitoring światowego rynku erotycznego mający na celu wyszukiwanie potencjalnych reprezentantek erotycznej elity i przedstawianie ich w należnej im oprawie międzynarodowej elicie świata męskiego.
 
LAPE przygotowuje erotyczne portfolia luxury escort girls i zajmuje się należytym obiegiem informacji wśród możnych tego świata. Wszystko dzieje się za pośrednictwem strony Zapiski Ladacznicy, która jest oficjalną stroną internetową Pani Joanny Dark.
 
Tyle tytułem wstępu, jeśli zaś chodzi o konkrety natury technicznej, reklama u nas ma wymiar czasowy i jest to minimum miesiąc. Oferujemy bannery reklamowe: górny i dolny oraz środek strony, który można wykupić w postaci jednego „kafelka” lub maksymalnie sześciu.
 
Cennik wygląda następująco:
 
Górny banner wykupiony na miesiąc to koszt 300 zł
 
Środkowy „kafelek” wykupiony na miesiąc to koszt 200 zł
 
Dolny banner wykupiony na miesiąc to koszt 100 zł
 
Jest jeszcze PAKIET VIP, który opłaca się najbardziej, ale jest także droższy, bo kosztuje 500 zł. W jego ramach otrzymacie Państwo dwumiesięczne, podwójne miejsce na górnym bannerze, dwumiesięczne, podwójne miejsce na środkowym „kafelku” i dwumiesięczne, podwójne miejsce na dolnym bannerze.
 
Dodatkowo przeprowadzimy z Państwem wywiad-online, w którym będzie Państwo mogli pokazać się naszym czytelnikom. Gratisowo będzie on opublikowany na pierwszej stronie w postaci dodatkowego „kafelka” i będzie się wyświetlał przez dwa miesiące. Po dwóch miesiącach Państwa ogłoszenia wygasną, jednak w przypadku wykupienia PAKIETU VIP, ponowne odnowienie całości będzie kosztowało jedynie 250 zł.
 
Warto w tym miejscu nadmienić, że przez cały czas reklamy na naszej stronie, promocja Państwa nie odbywa się tylko i wyłącznie przy pomocy statycznej reklamy. Prowadzimy szereg działań zakulisowych, które mają na celu szeroko pojętą promocję.
 
Reasumując, aby u nas zaistnieć potrzebujemy zdjęć, najlepiej kilku aby móc w czym wybierać. Zdjęcie na górny banner powinno mieć rozmiar 1920 x 800 pikseli, zdjęcie na „kafelek” i dolny banner musi mieć rozmiar 500 x 700 pikseli. Opisem zajmiemy się sami, chyba że macie Państwo jakieś sugestie, to chętnie się do nich dostosujemy.
 
Współpraca zaczyna się zaraz po zaksięgowaniu pełnej kwoty, oto nasz numer konta: 36 1160 2202 0000 0002 7462 8981.
 
W tytule przelewu proszę wpisać: Zapiski Ladacznicy, współpraca reklamowa.
 
W mailu do nas / zapiskiladacznicy@wp.pl / prosimy o podanie szczegółów reklamowych.
 
W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.
 
Pozdrawiam,
Christoph Kopf
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates