International Pinup Competition
 
17 października rusza kolejna edycja zawodów Pole Dance, tym razem już międzynarodowa. Tradycyjnie w kinoteatrze Adria w Bydgoszczy, start o 10:00.
 
Organizatorem jest Bydgoska szkoła Pinup Pole Dance Studio.
 
International Pinup Competion powstał w 2017 roku z okazji urodzin studia, celem promowania pole dance w całej Polsce. Zawody mają charakter pole art (artystyczny) i exotic.
 
W pierwszym roku odbyły się na sali studia, a 24 zawodników zmierzyło się w 4 kategoriach: Juniors, Pinup Girls, Open Mix, Double Trouble.
 
W roku 2018 zawody przybrały o wiele większy wymiar na dużej scenie w kinoteatrze Adria, gdzie wystąpiło ponad 120 zawodników w aż 11 kategoriach: Kids, Juniors, Women Amateur, Women Semi Pro, Women Pro, Women 35+, Pinup Girls, Exotic Amateur, Exotic Pro, Double Trouble, Men. Łącznie przyjęto 170 zgłoszeń.
 
W 2019 roku, również w kinoteatrze Adria, w takich samych kategoriach zmierzyło się 130 zawodników, a zgłosiło się prawie 300 chętnych.
 
Z roku na rok ranga zawodów jest coraz wyższa a regulamin bardziej rygorystyczny.
 
Oto 13 kategorii, w których zmierzą się uczestnicy: Kids, Juniors, Women Amateur, Women Semi Pro, Women Pro, Women 35+ Amateur, Women 35+ Pro, Pinup Girls, Exotic SemiPro, Exotic Pro, Double Trouble A rt, Double, Trouble Exotic Men.
 
Sędzią głównym będzię Malwina GS
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates