Wielka Integracja w Usta Swingers Club
 
Malujemy najróżniejsze wzory na naszych ciałach i śmigamy bawić się na maxa! Pijemy pyszne drinki, zawieramy nowe znajomości, rozmawiamy, bawimy się, próbujemy pysznego cateringu i sprawiamy, by ta noc stała się niezapomniana!
 
Uczcijmy urodziny Pawła, bawiąc się wyśmienicie i korzystając z możliwości jakie daje nam stworzony przez niego klub!
 
Adam Brzezowski poprowadzi Bodypainting Show, czyli wieczór, podczas którego wszystkie chętne Panie (decyduje kolejność zgłoszeń) będą miały okazję stać się dziełem artysty i oddać swoje ciało pod jego rękę i oko. Fantazyjne wzory, dzikie zwierzęta, egzotyczne kwiaty, pnącza i powoje pojawią się na ciałach odwiedzających klub Pań.
 
Sex Party w Ustach to impreza, podczas której wspólne bawią się pary, panie i panowie. W ten wieczór w klubie są zarówno osoby, które pierwszy raz zdecydowały się przyjść, jak i stali bywalcy, miłośnicy zabaw w mniejszym i większym gronie. Jedno ich łączy: pozytywne i zdrowe podejście do seksualności, miłość do seksu i kultura osobista.
 
Impreza zazwyczaj zaczyna się od wizyty w barze, gdzie profesjonalna obsługa serwuje rozluźniające drinki. Potem jest rozmowa, flirt i zabawa... na wielkich łożach lub w kameralnych pomieszczeniach...
 

Dodaj komentarz


Szukaj

Ostatnio dodane

Newsletter

Zapisując się na newsletter, zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych, akceptując warunki Polityki prywatności.
BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates